Dziś jest poniedziałek, 17 grudnia 2018 . Od początku roku upłynęło: 350 dni. Do letnich wakacji pozostało: 196 dni

Forum Dyskusyjne   |  Gimnazjalne Centrum Informacji   | KASSK 2006  UKS GimTom   |   Poczta przez WWW

Wieża babel
Jaką szkołę
wybrać?
ISO

Rok szkolny 2005/2006

OGŁOSZENIE O WSZCZĘCIU POSTĘPOWANIA O ZAMÓWIENIE PUBLICZNE

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu ogłasza o wszczęciu postępowania o zamówienie publiczne w zakresie "Usługi edukacyjne - obsługa prowadzenia zajęć dydaktycznych z języka angielskiego i języka niemieckiego".

Zamówienie dotyczy obsługi prowadzenia zajęć dydaktycznych z j. angielskiego i j. niemieckiego przez okres dwóch lat szkolnych tj. 2006/2007 i 2007/2008. Szacunkowy wymiar nauczania tygodniowo w roku szkolnym 2006/2007 to:

• język angielski 140 godzin lekcyjnych
  • język niemiecki 30 godzin lekcyjnych
Zapytanie dotyczy ceny brutto za obsługę jednej godziny lekcyjnej, efektywnie przepracowanej przez nauczyciela bez okresu ferii, przerw świątecznych i wakacji.

Pobierz pełen tekst ogłoszenia (*.pdf)

Franciszek Zalewski, 2006-06-06 14:29:35

Bezpieczeństwo w sieci Internet

Jan Paweł II Wielki na zasze w naszej pamięci. Oddaj mu hołd.