Forum Dyskusyjne   |  Gimnazjalne Centrum Informacji   | KASSK 2008  |  UKS GimTom   |   Portal Edukacyjny

Rok szkolny 2007/2008

Zebranie Ogólne Rady Rodziców

W środę 26 września, zgodnie z ze zmienioną Ustawą o systemie oświaty z dnia 11 kwietnia 2007 r., odbyło się zebranie sprawozdawczo - wyborcze Rady Rodziców Gimnazjum im. F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu.

Podczas zebrania przedstawione zostało sprawozdanie z działalności Rady Rodziców w roku szkolnym 2006/2007, sprawozdanie finansowe oraz protokół Komisji Rewizyjnej RR. Po wysłuchaniu sprawozdań Zebranie udzieliło absolutorium ustępującemu Prezydium, a następnie podziękowanie za współpracę rodzicom i dyrekcji Gimnazjum złożył ustępujący Przewodniczący Rady Rodziców Edmund Budych. Z kolei podziękowania przekazał Radzie Rodziców i Prezydium dyrektor Gimnazjum. W dalszej części Zebrania odbyły się wybory Prezydium i Komisji Rewizyjnej oraz pierwsze zebrania nowych organów wykonaczych Rady. W ich wyniku ukonstytułowało się Prezydium RR w składzie: Anna Nowicka - przewodnicząca, Justyna Piosik - skarbnik, Zbigniew Jaworowicz - sekretarz oraz Aleksandra Kapelska, Roman Kupś, Mieczysław Mieleszczuk i Bogdan Szułcik - członkowie oraz Komisja Rewizyjna: Agata Kupiec - przewodnicząca, Edyta Bąbelek i Irena Przybyła - członkowie. Ponadto uchwalono wysokość składki na działalność Rady Rodziców w dotychczasowej wysokości 30 zł oraz powierzono prowadzenie księgowości Aleksandrze Barłóg.

Gratuluję wyboru i życzę wspaniałych efektów pracy nowej Radzie.

Andrzej Wałęsa, 2007-10-01 10:55:13