Dziś jest środa, 22 maja 2019 . Od początku roku upłynęło: 141 dni.

Hasło dla Ciebie: "To co wygląda łatwo jest trudne. To co wygląda trudno jest niemożliwe. To co wygląda na niemożliwe potrafi rozwiązać nawet twoja teściowa i to bez pomocy komputera."

Konkurs „Omnibus” SKOK Jaworzno

W dniu 21 maja odbył się konkurs pn. „Omnibus”, którego organizatorem była SKOK Jaworzno oraz nasze Gimnazjum. Celem konkursu „Omnibus” jest propagowanie wiedzy o tematyce finansowej, a przy okazji również wspomaganie działalności szkół na terenie miast, w których posiada swoje oddziały.

W I jego edycji, uczestniczyło w nim 22 uczniów naszej szkoły. W przerwie potrzebnej na sprawdzenie testu wiedzowego i wyłonienie zwycięzców konkursu, uczestnicy mieli okazję korzystać ze słodkiego poczęstunku, ufundowanego przez Kasę. Na pytania, dotyczące głównie działalności SKOK Jaworzno (oferta, charakterystyka firmy, ogólne informacje o niej itd.), najlepiej odpowiedzieli:

I m-ce - Karolina Kucz IIa
II m-ce - Monika Kroma IIIe
III m-ce- Rafał Tobys IIIg
IV m-ce - Karolina Borowiak IIIg
V m-ce - Agata Kaczmarek IIIg

Gratulujemy wszystkim laureatom wiedzy i fantastycznych nagród w postaci cennego sprzętu elektronicznego, a pozostałych uczniów zachęcamy do wzięcia udziału w II edycji za rok….bo warto.

Izabela Bronczak, 2009-05-28 19:18:06