Dziś jest niedziela, 8 grudnia 2019 . Od początku roku upłynęło: 341 dni.

Gimnazjum Dla Dorosłych    |   Gimnazjalne Centrum Informacji    |  KASSK   |   UKS GimTom    |    Portal Edukacyjny

Hasło dla Ciebie: "Cokolwiek zostanie upuszczone na układ elektroniczny, spadnie zawsze tam gdzie wyrządzi najwięcej szkody."

Aktualności
Archiwum
Ciekawe strony
Dziennik lekcyjny
ECDL
Galeria zdjęć
Gazetka
Gimnazjum Dla Dorosłych
Kadra
Kalendarz
Kluby
Komunikaty
Kontakt
Laureaci
Najlepsi absolwenci
Nasi Partnerzy
Nasz Patron
Nasza oferta
Nasze klasy
Pasaż sztuki
Plan lekcji
Przedmiotowe SO
Przetargi
Publikacje edukacyjne
Rada Rodziców
Regulaminy
Samorząd
UKS GimTom
Unia Europejska
Wstęp
Wyróżnienia i certyfikaty

Projekt witryny i administracja:
Dariusz Stachecki

Dziennik elektroniczny


Trzy Światy w Galerii Bez Ścian


Dnia 19 lutego 2010 r. w naszym Gimnazjum, w Galerii Bez Ścian, odbył się wernisaż uczniów klasy III E: Dominiki Liszkowskiej, Darii Dolewy oraz Bartłomieja Janusza. Wystawa nosiła tytuł ,,Trzy światy''.

Pierwsza z autorek, Dominika, jest nie tylko dobrą uczennicą, ale też potrafi pięknie malować i rysować. Swój talent plastyczny odkryła już jako uczennica szkoły podstawowej. Mimo że jest skromna i nieśmiała, zawsze z chęcią pokazuje swoje dzieła. Na wystawie pokazała nam szkice i rysunki o różnorodnej tematyce, wykonane między innymi pastelami.
Daria, która bardzo lubi grać w tenisa, w wolnym czasie rozwija też drugą pasję, jaką jest fotografia. Na wernisażu zaprezentowała nam właśnie swoje zdjęcia. Przeważał w nich motyw roślinny.
Ostatnim z autorów jest Bartek. On również przedstawił nam swoje zdjęcia, których głównym motywem jest świat przyrody.

Wystawę otworzyła krótkim wystąpieniem uczennica Karolina Kucz, a towarzyszyli jej koledzy z klasy I h: Marcin Piosik i Marcin Łaciński.
Piątkowe popołudnie umilali poprzez grę na saksofonie i gitarze Przemek Foks oraz Szymon Kozłowski wraz z Jankiem Tabaczyńskim. Swoje przybycie na wernisaż można było upamiętnić wpisując się do księgi gości każdego z artystów. Na uroczystości można było nacieszyć nie tylko wzrok i słuch, ale również podniebienie słodkościami przygotowanymi przez klasę Ii.

Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem. Przyszły rodziny autorów, nauczyciele i uczniowie naszego Gimnazjum. Nie zabrakło również wychowawczyni autorów wystawy – Justyny Buczkowskiej i nauczycielki plastyki - Aleksandry Antoniewicz-Kaszczyńskiej. Wernisaż odbył się w miłej i przyjaznej atmosferze. Dziękujemy za obecność oraz pomoc w zorganizowaniu wystawy i zapraszamy na kolejne.

Lidka Szulc, 2010-03-08 01:46:39

Wszystkie informacje >>

dodaj informację >>
zobacz wcześniejsze informacje >>
Gimnazjum w Nowym Tomyślu - innowacyjna szkoła!
Szkoła Bez Przemocy
 


Multimedialne tablice interaktywne

Bezpieczeństwo w sieci