Forum Dyskusyjne   |  Gimnazjalne Centrum Informacji   | KASSK   |  UKS GimTom   |   Portal Edukacyjny

Materiały zamieszczone w tym dziale zapisane są w formacie PDF (ang. Portable Document Format). Do przeglądania tych dokumentów niezbędny jest program Adobe Reader, który można bezpłatnie pobrać ze strony producenta (odnośnik obok).

Gimnazjum dla Dorosłych

Zarządzenie nr I/289/2009 Burmistrza Nowego Tomyśla z dnia 3 czerwca 2009 w sprawie ustalenia regulaminu rekrutacjisłuchaczy do Gimnazjum dla Dorosłych w Nowym Tomyślu na rok szkolny 2009/2010

UCHWAŁA Nr XXXIII/258/2009 RADY MIEJSKIEJ W NOWYM TOMYŚLU z dnia 20 lutego 2009 r. w sprawie: utworzenia zaocznego publicznego Gimnazjum dla Dorosłych w Nowym Tomyślu (Dz. Urz. Woj. Wielk. z 2009 r., Nr 62, poz. 863 )

UCHWAŁA Nr XXXVII / 285 / 2009 RADY MIEJSKIEJ w Nowym Tomyślu z dnia 27 kwietnia 2009r. w sprawie: nadania Statutu zaocznemu, publicznemu Gimnazjum dla Dorosłych w Nowym Tomyślu . (*.pdf)