Najlepsze wyniki egzaminu próbnego 2005 | |||||||
Lp. | Nazwisko i imię | klasa | cz. hum. | cz. mat-przyr. | razem | ||
1 | Werner Ewelina | III C | 46 | 37 | 83 | ||
2 | Banaszyk Anna | III B | 45 | 33 | 78 | ||
3 | Heliasz Izabela | III B | 42 | 35 | 77 | ||
4 | Jarzyna Karolina | III F | 48 | 29 | 77 | ||
5 | Krzysztofik Jakub | III F | 44 | 33 | 77 | ||
6 | Krawczyk Anna | III E | 48 | 28 | 76 | ||
7 | Staręga Piotr | III H | 40 | 36 | 76 | ||
8 | Biniek Agnieszka | III B | 43 | 32 | 75 | ||
9 | Szofer Michał | III C | 42 | 33 | 75 | ||
10 | Józefowski Mikołaj | III F | 43 | 32 | 75 | ||
Najlepsze wyniki z przedmiotów humanistycznych | |||||||
próba 2005 | |||||||
Lp. | Nazwisko i imię | klasa | cz. hum. | ||||
1 | Krawczyk Anna | III E | 48 | ||||
2 | Jarzyna Karolina | III F | 48 | ||||
3 | Kurcewicz Joanna | III H | 48 | ||||
4 | Fogel Marta | III G | 47 | ||||
5 | Werner Ewelina | III C | 46 | ||||
6 | Wojtkowiak Przemysła | III F | 46 | ||||
7 | Banaszyk Anna | III B | 45 | ||||
8 | Krzysztofik Jakub | III F | 44 | ||||
9 | Romanowski Marcin | III F | 44 | ||||
10 | Tyczewska Agnieszka | III H | 44 | ||||
11 | Górniak Katarzyna | III I | 44 | ||||
12 | Biniek Agnieszka | III B | 43 | ||||
13 | Karolczyk Malwina | III C | 43 | ||||
14 | Nowak Eliza | III E | 43 | ||||
15 | Józefowski Mikołaj | III F | 43 | ||||
16 | Kozieł Marta | III H | 43 | ||||
17 | Weber Paulina | III I | 43 | ||||
18 | Kałek Emilia | III I | 43 | ||||
19 | Woźna Ewa | III J | 43 | ||||
20 | Heliasz Izabela | III B | 42 | ||||
21 | Bilska Monika | III B | 42 | ||||
22 | Szofer Michał | III C | 42 | ||||
23 | Biber Bartosz | III C | 42 | ||||
24 | Pięta Jarosław | III E | 42 | ||||
25 | Tkacz Gerard | III E | 42 | ||||
26 | Dach Anna | III E | 42 | ||||
27 | Tratwal Ewelina | III G | 42 | ||||
28 | Szott Tomasz | III H | 42 | ||||
29 | Kaczmarek Wojciech | III H | 42 | ||||
30 | Sarbak Szymon | III J | 42 | ||||
31 | Radzion Natalia | III B | 41 | ||||
32 | Urbańska Anna | III B | 41 | ||||
33 | Walinowicz Bartosz | III C | 41 | ||||
34 | Jędrzejczak Natalia | III E | 41 | ||||
35 | Szymkowiak Natalia | III F | 41 | ||||
36 | Jabłecka Daria | III F | 41 | ||||
37 | Torchała Marcin | III F | 41 | ||||
38 | Wyrwał Natalia | III G | 41 | ||||
39 | Skotarek Marta | III G | 41 | ||||
40 | Wichert Magdalena | III H | 41 | ||||
41 | Płonczyńska Karolina | III J | 41 | ||||
42 | Skrzypczak Agata | III B | 40 | ||||
43 | Nieścierowicz Paulina | III C | 40 | ||||
44 | Szulc Łukasz | III G | 40 | ||||
45 | Staręga Piotr | III H | 40 | ||||
46 | Arasimowicz Karolina | III H | 40 | ||||
47 | Pustelnik Przemysław | III H | 40 | ||||