Dziś jest czwartek, 28 marca 2024 . Od początku roku upłynęło: 87 dni. Do letnich wakacji pozostało: 459 dni

Forum Dyskusyjne   |  Gimnazjalne Centrum Informacji   | KASSK 2006  UKS GimTom   |   Poczta przez WWW

Wieża babel
ISO

Rok szkolny 2005/2006

Uroczystość zakończenia nauki przez uczniów klas trzecich.

W piątek, 23 czerwca o godzinie 15:00 w hali widowiskowo - sportowej naszego gimnazjum pożegnaliśmy prawie 300 osobową grupę Absolwentów. Jak co roku, uroczystość ta była znakomitą okazją do podsumowań 3 letniej pracy, nagrodzenia tych, którzy w tej pracy byli najwytrwalsi i najlepsi.

Świadectwa ukończenia gimnazjum z wyróżnieniem otrzymały 34 osoby: Sobczak Michał, Stachowiak Kamil, Ptaszyk Marta, Gucia Anna, Szymko Natalia, Sapór Stefania Patrycja, Szczygielska Paulina, Rościszewska Ewelina, Rożek Małgorzata, Kaczmarek Tomasz, Rękoś Monika, Bochna Joanna, Piechota Patryk, Krupiński Krzysztof, Wichtowska Kamila, Mleczak Marta, Piss Sylwia, Klimczak Joanna, Ruta Małgorzata, Sawicki Dariusz, Trybuś Maria, Rychły Iwona, Szulc Łukasz, Michałowski Łukasz, Frąszczak Dominika, Hajder Oskar, Biniek Natalia, Siębor Marta, Kotowska Katarzyna, Michalewska Anna, Baranowska Małgorzata, Przybylak Anna, Kaczmarek Michał, Beyga Olga.

Do rodziców uczniów kończących gimnazjum z wyróżnieniem Rada Pedagogiczna wystosowała list gratulacyjny.

15 uczniów gimnazjum otrzymało nagrodę Burmistrza Nowego Tomyśla "Złoty Wawrzyn". Aby zostać laureatem tej nagrody, należało dwukrotnie otrzymać świadectwo promocyjne z wyróżnieniem oraz ukończyć gimnazjum ze średnią ocen przynajmniej 5,0 i wzorowym zachowaniem. Trzeba było mieć także wynik egzaminu gimnazjalnego na poziomie co najmniej 80% lub być laureatem konkursów szczebla rejonowego lub finalistą stopnia wojewódzkiego. Nagrodę "Złoty Wawrzyn" otrzymali: Biniek Natalia, Gucia Anna, Kaczmarek Tomasz, Krupiński Krzysztof, Mleczak Marta, Ptaszyk Marta, Rękoś Monika, Rościszewska Ewelina, Rożek Małgorzata Rychły Iwona, Sapór Stefania Patrycja, Szczygielska Paulina, Szulc Łukasz Szymko Natalia, Wichtowska Kamila.

Odznakę "Złota Tarcza" wraz z legitymacją otrzymali uczniowie, którzy po raz trzeci otrzymali świadectwo z wyróżnieniem: Ptaszyk Marta, Gucia Anna, Szymko Natalia, Sapór Stefania Patrycja, Szczygielska Paulina, Rościszewska Ewelina, Rożek Małgorzata, Kaczmarek Tomasz, Rękoś Monika, Bochna Joanna, Krupiński Krzysztof ,Mleczak Marta, Ruta Małgorzata, Trybuś Maria, Wichtowska Kamila, Rychły Iwona, Szulc Łukasz, Michałowski Łukasz, Biniek Natalia, Siębor Marta, Kotowska Katarzyna, Michalewska Anna, Przybylak Anna, Kaczmarek Michał.

Rada Pedagogiczna przyznała tytuły najlepszych absolwentów w poszczególnych dziedzinach:

• w dziedzinie nauk humanistycznych najlepszym absolwentem została Marta Ptaszyk
  • w dziedzinie nauk przyrodniczych:  Iwona Rychły
  • w dziedzinie matematyczno - informatycznej: Natalia Szymko
  • w dziedzinie artystycznej: Anna Gucia
  • w dziedzinie sportu: Kamil Stachowiak i Damian Dura

Okolicznościowe dyplomy uznania oraz nagrody otrzymali uczniowie, którzy ukończyli gimnazjum z najwyższą lokatą:

• V lokatę w nauce ze średnią ocen 5,23 uzyskała Stefania Patrycja Sapór
  • IV lokatę w nauce ze średnią ocen 5,29 uzyskała Natalia Szymko
  • III lokatę w nauce ze średnią ocen 5,31 uzyskała Anna Gucia
  • II lokatę w nauce ze średnią ocen 5,36 uzyskała Iwona Rychły
  • I lokatę w nauce ze średnią ocen 5,50 uzyskała Marta Ptaszyk

Tytuł najlepszego absolwenta i medal "Złoty Absolwent" z rąk wicestarosty nowotomyskiego Jerzego Dziamskiego otrzymała Marta Ptaszyk.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy udanych, pełnych słońca wakacji oraz sukcesów w szkołach ponadgimnazjalnych.

Dariusz Satchecki, 2006-06-25 01:57:48

Bezpieczeństwo w sieci Internet

Jan Paweł II Wielki na zasze w naszej pamięci. Oddaj mu hołd.