Dziś jest piątek, 29 marca 2024 . Od początku roku upłynęło: 88 dni. Do letnich wakacji pozostało: 458 dni

Forum Dyskusyjne   |  Gimnazjalne Centrum Informacji   | KASSK 2006  UKS GimTom   |   Poczta przez WWW

Wieża babel
ISO

Rok szkolny 2005/2006

Ogłoszenie o zamówieniu publicznym do 60 000 euro

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU PUBLICZNYM DO 60 000 euro

Nazwa zamówienia:
Kompleksowe wykonanie monitoringu wewnątrz budynków szkoły i na terenie przyszkolnym.

1. Nazwa (firma) i adres zamawiającego:
    Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego
    Os. Północ 25 64-300 Nowy Tomyśl
    Strona internetowa: www.gim-nt.com
    E-mail: sekretariat@gim-nt.com
    od pn. do pt. w godz. od 8,00 do 15,00
  2. Określenie trybu zamówienia:
    przetarg nieograniczony
  3. Informacja o uzyskaniu specyfikacji istotnych warunków zamówienia:
    Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia można uzyskać w sekretariacie Zamawiającego (nieodpłatnie) i na stronie internetowej: www.gim-nt.com
  4. Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia, z podaniem informacji o możliwości składania ofert częściowych:
    Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie monitoringu wewnątrz budynków szkoły oraz na terenie przyszkolnym. Jego uruchomienie i przeszkolenie pracowników w zakresie niezbędnym do obsługi oraz wykonanie dokumentacji powykonawczej.
    Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
    Wspólny Słownik Zamówień: kod CPV 74611000-5
  5. Informacja o możliwości złożenia oferty wariantowej:
    Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych
  6. Termin wykonania zamówienia: DO 30 sierpnia 2006r.
  7. Opis warunków udziału w postępowaniu oraz opis sposobu dokonywania oceny spełniania tych warunków:
    W postępowaniu mogą brać udział Wykonawcy nie wykluczeni na podstawie art. 24 ust.1 i 2, spełniający wymogi ustawy Prawo zamówień publicznych oraz spełniający warunki stawiane w SIWZ.
  8. Informacja na temat wadium:
    Nie wymaga się wniesienia wadium.
  9. Kryteria oceny ofert i ich znaczenie:
    - cena 70%
    - okres gwarancji 15%
    - gwarantowany czas reakcji na zgłoszenia usterek 15%
  10. Miejsce i termin składania ofert:
    W siedzibie zamawiającego Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego Os. Północ 25 64-300 Nowy Tomyśl Pokój nr 2 sekretariat do dnia 2006-07-31 do godz. 12:00
  11. Miejsce i termin otwarcia ofert:
    W siedzibie zamawiającego Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego Os. Północ 25 64-300 Nowy Tomyśl Pokój nr 32 dnia 2006-07-31 o godz. 13,00
  12. Termin związania ofertą
    Wykonawca będzie związany z ofertą 30 dni od ostatecznego terminu składania ofert.
  13. Informacje o zamiarze zawarcia umowy ramowej
    Zamawiający nie przewiduje zawierania umów ramowych.
  14. Informacje o zamiarze ustanowienia dynamicznego systemu zakupów wraz z adresem strony internetowej, na której będą zamieszczane dodatkowe informacje dotyczące dynamicznego systemu zakupów.
    Zamawiający nie przewiduje ustanowienia dynamicznego systemu zakupów.
  15. Informacje o przewidywanym wyborze najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej wraz z adresem strony internetowej, na której będzie prowadzona aukcja elektroniczna.
    Nie przewiduje się wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej.

Kliknij, aby pobrać dokumenty związane z zamówieniem oraz zapoznać się z ew. pytaniami i odpowiedziami na nie

Franciszek Zalewski, 2006-07-11 13:13:55

Bezpieczeństwo w sieci Internet

Jan Paweł II Wielki na zasze w naszej pamięci. Oddaj mu hołd.