Dziś jest niedziela, 24 marca 2019 . Od początku roku upłynęło: 82 dni. Do letnich wakacji pozostało: 464 dni

Forum Dyskusyjne   |  Gimnazjalne Centrum Informacji   | KASSK 2006  UKS GimTom   |   Poczta przez WWW

Kontakt
Wstęp
Nasz Patron
Aktualności
Archiwum
Komunikaty
Kadra
Oferta edukacyjna
Wieża babel
Regulaminy
Sport
Kluby
Gazetka
Kalendarz
Samorząd
Rada Rodziców
Publikacje edukacyjne
ECDL
Plan lekcji
Galeria zdjęć
Humor
Jaką szkołę
wybrać?
Unia Europejska
Ciekawe strony
ISO

 

Projekt witryny i administracja:
Dariusz Stachecki


Rok szkolny 2005/2006

Uczennica klasy 3b naszego gimnazjum – Natalia Szymko – laureatką rejonowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego .


Uczennica klasy 3b naszego gimnazjum – Natalia Szymko – laureatką rejonowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego .

Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego odbył się w Gimnazjum im. Powstańców Wlkp. w Grodzisku Wlkp. i składał się z dwóch części. I część pisemna konkursu odbyła się 14 stycznia br. i uczestniczyło w niej 32 uczniów z 10 gimnazjów powiatów : nowotomyskiego, grodziskiego i wolsztyńskiego. Nasze gimnazjum reprezentowali uczniowie: Natalia Szymko z kl.3b i Patryk Piechota z kl.3c. W części pisemnej uczestnicy konkursu rozwiązywali w czasie 90 minut 4 zadania otwarte , z których mogli uzyskać max.35 pkt. Do II etapu konkursu zakwalifikowały się uczennice :Paulina Bartkowiak z Gimnazjum w Wolsztynie i Natalia Szymko z Gimnazjum im. F.Szołdrskiego w Nowym Tomyślu. II etap konkursu odbył się 28 stycznia br. i był przeprowadzony w formie testu. Uczennice rozwiązywały 15 zadań zamkniętych w czasie 45 minut i obie zdobyły max. ilość 15 punktów. Uzyskując łącznie po 45 punktów na 50 możliwych do zdobycia w obu częściach konkursu uczennice: Paulina Bartkowiak i Natalia Szymko zakwalifikowały się do Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego , który odbędzie się 18 marca br. w Zespole Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Kaliszu.

Ewa Kuśmierska, 2006-02-03 05:46:45

Wszystkie informacje >>


zobacz wcześniejsze informacje >>

Bezpieczeństwo w sieci Internet

 

Jan Paweł II Wielki na zasze w naszej pamięci. Oddaj mu hołd.