Dziś jest piątek, 29 marca 2024 . Od początku roku upłynęło: 88 dni. Do letnich wakacji pozostało: 458 dni

Forum Dyskusyjne   |  Gimnazjalne Centrum Informacji   | KASSK 2006  UKS GimTom   |   Poczta przez WWW

Wieża babel
ISO

Rok szkolny 2005/2006

Iwona Rychły i Anna Gucia najlepsze w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym

25 marca 2006r. w Zespole Szkół Nr 4 w Poznaniu rozegrany został etap wojewódzki Konkursu Przyrodniczego "Rośliny runa leśnego" zorganizowanego przez PTOP "Salamandra".
Jego laureatkami zostały: Iwona Rychły z kl. III d (I miejsce) i Anna Gucia z kl. III b (II miejsce).
W tym etapie konkursu wzięło udział ponad 80 uczniów z całego województwa wielkopolskiego, którzy zostali wyłonieni podczas eliminacji szkolnych i okręgowych. Tradycyjnie już impreza składała sie z dwóch części - testu pisemnego i quizu. 10 osób z największą liczbą punktów uczestniczyło w półfinale konkursu, który polegał m.in. na rozpoznawaniu gatunków roślin na podstawie zdjęć. Poziom uczestników był bardzo wyrównany, ale nasze dziewczęta okazały się najlepsze.
Iwona i Ania będą miały okazję potwierdzić swoją szeroką wiedzę przyrodniczą w etapie ponadregionalnym konkursu tzw. "finale finałów", który odbędzie się 22 kwietnia w Świebodzinie. Zmierzą się w nim najlepsi uczestnicy konkursu z województwa wielkopolskiego i lubuskiego.
GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI!

Marlena Jarczewska, 2006-03-28 09:40:53

Bezpieczeństwo w sieci Internet

Jan Paweł II Wielki na zasze w naszej pamięci. Oddaj mu hołd.