Dziś jest wtorek, 16 kwietnia 2024 . Od początku roku upłynęło: 106 dni.

Forum Dyskusyjne   |  Gimnazjalne Centrum Informacji   | KASSK 2006  UKS GimTom   |   Poczta przez WWW

Wieża babel
ISO

Rok szkolny 2006/2007

"GRĘ W KOSZA MOŻNA JUŻ ZACZĄĆ"

W poniedziałek 18 września br., w naszej szkole, miała miejsce nietypowa i szczególna w swej treści uroczystość. Jej tematem było oddanie do użytkowania, na boiskach rekreacyjno-sportowych szkoły, dwóch nowych boisk do koszykówki. Przedmiotowe konstrukcje stanowią sobą kolejny element bogatej już architektury sportowej na boiskach naszego gimnazjum.

A o to "krótka bajka z tej Ziemi" traktująca o przebiegu ceremonii otwarcia boisk.

"Na boiskach do koszykówki, u Feliksa Szołdrskiego, najpierw do kosza rzucali "Trzej Tenorzy" / Gimnazjum Dyrektorzy, za nimi koleżanki i koledzy z pracy / wszyscy "Wuefiacy", po nich rzuty wykonywali "Ci",co ceremonii z ciekawością się przyglądali... wszyscy rzucali... , a rzucano tym, co pod ręką miano i... w ten to sposób, otwarcia boisk do kosza dokonano."

... koniec bajki z tej Ziemi

Dyrekcja Gimnazjum wraz z nauczycielami wychowania fizycznego szczególne słowa podziękowania za pomoc przy budowie boisk kieruje w stronę p. Franciszka Webera z Nowego Tomyśla, p. Zbigniewa Piwowarskiego z Sękowa i p. Mariana Nowaka z Glinna.

Rafał Baranowski, 2006-09-19 10:59:52

Bezpieczeństwo w sieci Internet

Jan Paweł II Wielki na zasze w naszej pamięci. Oddaj mu hołd.