Forum Dyskusyjne   |  Gimnazjalne Centrum Informacji   | KASSK 2006  UKS GimTom   |   Poczta przez WWW

Wieża babel
ISO

Rok szkolny 2006/2007

Dzień Edukacji Narodowej 2006

Z okazji tegorocznego święta pracowników edukacji odbyło sie w piątek spotkanie miejskich władz samorządowych z dyrektorami szkół i przedszkoli oraz nagrodzonymi przez Burmistrza Nagrodą Gminy nauczycielami, w szkole natomiast spotkanie nauczycieli i pracowników administracji i obsługi wyróżnionych Nagrodą Dyrektora Szkoły, a wieczorem wspólna zabawa w "Klimkowej Osadzie".

Podczas spotkania w Urzędzie Miejskim Z-ca Burmistrza Wojciech Ruta i Przewodnicząca Rady Miejskiej Eleonora Ścieszka przekazali uroczyste adresy z życzeniami dla rad pedagogicznych i pracowników szkół oraz wręczyli Nagrody Gminy, w tym także trojgu nauczycielom naszego Gimnazjum. Otrzymali je: Marlena Jarczewska, Alicja Mieleszczuk i wicedyrektor Szkoły Rafał Baranowski. Z kolei w sali patrona Gimnazjum odbyło się spotkanie, podczas którego Nagrody Dyrektora Gimnazjum odebrali: Izabela Baranowska, Elżbieta Dzierżyńska,Zbigniew Gorzelanny, Regina Jędrzejczak, Jan Klimko, Arleta Kucz, Izabella Michalak, Beata Nowak, Paweł Oszejko, Dariusz Pilz, Maciej Pilz, Tomasz Raginia, Hanna Sarbak, Kinga Trochimowicz, Emilia Wałęsa, Agnieszka Rajewska - Czajka, Elżbieta Różańska, Julia Drożdżyńska, Bożena Kamosz, Anna Plura, Halina Prugar, Andrzej Prugar i Elżbieta Sinkiewicz. GRATULUJEMY !

Podczas spotkania bardzo miłą niespodziankę sprawiła nam Rada Rodziców , która w imieniu ogółu rodziców naszych uczniów, przybyła na spotkanie ze wspaniałymi życzeniami i pięknym bukietem kwiatów dla wszystkich pracowników szkoły.

Tegoroczne nauczycielskie święto zakończyła zabawa w "Klimkowej osadzie", gdzie wspólnie, przy dobrej muzyce i doskonałej kuchni, bawili się rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły.

Andrzej Wałęsa, 2006-10-14 19:11:05

Bezpieczeństwo w sieci Internet

Jan Paweł II Wielki na zasze w naszej pamięci. Oddaj mu hołd.