Dziś jest czwartek, 28 marca 2024 . Od początku roku upłynęło: 87 dni.

Forum Dyskusyjne   |  Gimnazjalne Centrum Informacji   | KASSK 2006  UKS GimTom   |   Poczta przez WWW

Wieża babel
ISO

Rok szkolny 2006/2007

III Powiatowy Rajd Jesienny z okazji Święta Niepodległości

Po raz kolejny wyruszyliśmy "w trasę", udowadniając, że turystom z krwi i kości nie straszna listopadowa aura. Rajd to wyjątkowy, bo pełen zadumy i refleksji. Rajd, który nie tylko pozwala spędzić wspólnie czas i wzbogacić wiedzę, ale zmusza do poświęcenia paru chwil przeszłości naszego miasta i ludziom, którzy tworzyli jego historię. 2 listopada dwie nasze drużyny zgłosiły się na starcie w Zespole Szkół nr 2, skąd wyruszyliśmy na wyznaczone trasy.

Zapaliliśmy znicze w miejscach upamiętniających walki o niepodległość i zwiedziliśmy wystawę "Odrzucając kłamstwo". Pogoda sprzyjała nam w tym roku, bo chociaż uszy marzły na wietrze, cały czas towarzyszyło nam słońce. Klucząc uliczkami i polnymi ścieżkami, dotarliśmy do wigwamu Piramida, gdzie czekały już kotły parującej, tradycyjnej grochówki i gorąca herbata. Uczestników imprezy z różnych szkół było mnóstwo, więc atmosfera w wigwamie była prawdziwie turystyczna - gwar, wspólne śpiewy, objadanie się, pozowanie do zdjęć i mnóstwo śmiechu.

Hanna Janus, 2006-11-07 01:52:57

Bezpieczeństwo w sieci Internet

Jan Paweł II Wielki na zasze w naszej pamięci. Oddaj mu hołd.