Dziś jest piątek, 19 kwietnia 2024 . Od początku roku upłynęło: 109 dni.

Forum Dyskusyjne   |  Gimnazjalne Centrum Informacji   | KASSK 2008  |  UKS GimTom   |   Portal Edukacyjny

Aktualności
Archiwum
Ciekawe strony
Dziennik lekcyjny
ECDL
Galeria zdjęć
Gazetka
Jaką szkołę
wybrać?

Kadra
Kalendarz
Kluby
Komunikaty
Kontakt
Laureaci
Najlepsi absolwenci
Nasi Partnerzy
Nasz Patron
Nasza oferta
Nasze klasy
Pasaż sztuki
Plan lekcji
Przetargi
Publikacje edukacyjne
Rada Rodziców
Regulaminy
Samorząd
UKS GimTom
Unia Europejska
Wstęp
Wyróżnienia i certyfikaty

 

Projekt witryny i administracja:
Dariusz Stachecki


Rok szkolny 2007/2008

 

"Moja szkoła w Unii Europejskiej"


Zwycięstwem na szczeblu wojewódzkim i dalszą kwalifikacją do etapu centralnego zakończył się udział naszego Gimnazjum w VI edycji programu "Moja szkoła w Unii Europejskiej". 23 kwietnia br. w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu odbyło się posiedzenie Wojewódzkiej Komisji Oceniającej, która zgodnie z Regulaminem Konkursu, dokonała oceny formalnej i merytorycznej nadesłanych prac pisemnych i przyznała w kategorii gimnazjów I miejsce naszej szkole.

Uczniowie Karolina Drąg, Artur Michna i Kamil Kubiaczyk wspierani przez nauczycielki: Danutę Kaczmarek, Renatę Liberkowską i Renatę Orlicką przygotowali dwa wydania szkolnej gazetki "Gigant", poświęcone w całości „Idei partnerstwa w Europie – w polityce, codziennym życiu i kulturze – korzyści dla twojej miejscowości, regionu.” oraz „Ekologia w Europie – wybór przyszłości.” Laureaci etapu wojewódzkiego w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów (18 uczniów i 6 nauczycieli z każdego województwa), otrzymają nagrody rzeczowe od Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej i miejscowych organizatorów, a zwycięzcy mają szansę stać się laureatami etapu centralnego, w którym nagrodą główną jest wyjazd studyjny do instytucji europejskich. Uroczysty finał konkursu na opracowanie gazetek szkolnych w ramach programu „Moja szkoła w Unii Europejskiej” z udziałem laureatów odbędzie się w Warszawie.

Pełny komunikat z posiedzenia Wojewódzkiej Komisji Oceniającej można znaleźć pod adresem: http://www.rcie.poznan.pl/aktualnosci.php

Gratulując sukcesu laureatom etapu wojewódzkiego, czekamy na dalsze dobre wieści z etapu centralnego!

Andrzej Wałęsa, 2008-04-28 23:39:24

Wszystkie informacje >>


zobacz wcześniejsze informacje >>
Szkoła Bez Przemocy


Dziennik

Bezpieczeństwo w sieci

 

Jan Paweł II