Dziś jest sobota, 27 lipca 2024 . Od początku roku upłynęło: 208 dni.

Forum Dyskusyjne   |  Gimnazjalne Centrum Informacji   | KASSK 2008  |  UKS GimTom   |   Portal Edukacyjny

Rok szkolny 2007/2008

Ostatnie egzaminy w Projekcie "ECDL Przepustka w Przyszlość"

W związku z zakończeniem Projektu ECDL Przepustką w Przyszlość, informuję, że Kierownictwo Projektu przekazało następującą informację:

"... w środę tj. 28.05.2008r. w godz. 8.00 - 18.00 będą czynne trzy Centra Egzaminacyjne (Gimnazjum Opalenica, Gimnazjum Nowy Tomyśl i Zespół Szkół Nr 1 w Zbąszyniu). W tych godzinach będzie mozliwość przeprowadzenia egzaminów dla tych beneficjentów, którzy mają zaległe egzaminy, dla tych, którzy przystąpili do wszystkich egzaminów i nie mają zdanych najwyżej trzech oraz dla tych, któzy mają nie zdane egzaminy i opłacą je .Jeżeli zdadzą te egzaminy, to w ramach Projektu wykupione zostaną im Certyfikaty. "

W związku z tym informuję, że jest to ostatnia szansa, aby zdać egzamin w ramach projektu (egzaminy i wymiana EKUK na CERTYFIKAT są opłacone przez budżet projektu). Po tym terminie beneficjenci otrzymają karty EKUK i uzyskanie certyfikatu ECDL będzie możliwe już tylko indywidualnie po uprzednim opłaceniu tych egzaminów, które nie zostały zdane w ramach projektu.

Dariusz Stachecki, 2008-05-26 20:33:09