Dziś jest sobota, 27 lipca 2024 . Od początku roku upłynęło: 208 dni.

Forum Dyskusyjne   |  Gimnazjalne Centrum Informacji   | KASSK 2008  |  UKS GimTom   |   Portal Edukacyjny

Rok szkolny 2007/2008

Inauguracja roku szkolnego 2007/2008

W poniedziałek, 3 września o godzinie 9:00 odbyła się uroczystość inauguracji roku szkolnego 2007/2008. Tym razem, po raz pierwszy od wielu lat, opady deszczu przeszkodziły w oficjalnym otwarcia nowego roku na boisku szkolnym, a odbyło się ono w klasach i przy użyciu szkolnego radiowęzła.

Naukę w Gimnazjum rozpoczęło ponad 285 uczniów klas pierwszych, w 10 oddziałach, a kontynuuje ponad 600 uczniów klas II i III w 23 oddziałach. Życzenia dla wszystkich uczniów i pracowników szkoły, korzystając z technicznych udogodnień, przekazał Burmistrz H. Helwing, przewodniczący Rady Rodziców E. Budych oraz dyrektor Gimnazjum A. Wałęsa. Powitaliśmy też nowozatrudnione nauczycielki: Justynę Buczkowską – nauczycielkę dyplomowaną matematyki i informatyki i Małgorzatę Handzewniak – nauczycielkę kontraktową języka angielskiego. Pożegnaliśmy zaś Małgorzatę Płóciennik jako etatową nauczycielkę geografii, która z dniem 31 sierpnia postanowiła przejść na emeryturę.

Wcześniej też – 24 sierpnia - podczas sesji Rady Miejskiej w Nowym Tomyślu, Burmistrz H. Helwing wręczył akty powierzenia funkcji dyrektora Gimnazjum na okres pięciu lat szkolnych tj. od 1 września 2007 do 31 sierpnia 2012 Andrzejowi Wałęsie oraz funkcji doradcy metodycznego wychowania fizycznego na okres trzech lat szkolnych tj. od 1 września 2007 do 31 sierpnia 2010 Wiesławie Skoczylas.

Dariusz Stachecki, 2007-09-06 21:34:03