Dziś jest piątek, 19 kwietnia 2024 . Od początku roku upłynęło: 109 dni.

Forum Dyskusyjne   |  Gimnazjalne Centrum Informacji   | KASSK 2008  |  UKS GimTom   |   Portal Edukacyjny

Aktualności
Archiwum
Ciekawe strony
Dziennik lekcyjny
ECDL
Galeria zdjęć
Gazetka
Jaką szkołę
wybrać?

Kadra
Kalendarz
Kluby
Komunikaty
Kontakt
Laureaci
Najlepsi absolwenci
Nasi Partnerzy
Nasz Patron
Nasza oferta
Nasze klasy
Pasaż sztuki
Plan lekcji
Przetargi
Publikacje edukacyjne
Rada Rodziców
Regulaminy
Samorząd
UKS GimTom
Unia Europejska
Wstęp
Wyróżnienia i certyfikaty

 

Projekt witryny i administracja:
Dariusz Stachecki


Rok szkolny 2007/2008

 

Spotkania wigilijne i jasełka


Tradycyjnie w czwartek, w przededniu Świąt Bożego Narodzenia, odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe pracowników szkoły, a następnego dnia spotkania wigilijne w klasach i przedstawienie "Jasełek" w Nowotomyskim Ośrodku Kultury.

W spotkaniu wigilijnym pracowników szkoły, w którym wzięli udział emerytowani nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi Gimnazjum a także zaproszeni goście: Ksiądz Kanonik Władysław Kasprzak, Przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Szymkowiak, Rada Rodziców szkoły reprezentowana przez Annę Nowicką i Justynę Piosik, wspominano najważniejsze wydarzenia minionego roku w szkole i życzono sobie nawzajem wszelkiej pomyślności na nadchodzące święta i przyszły 2008 rok. Wysłuchano także pięknych kolęd i świątecznych piosenek w wykonaniu zespołu wokalnego prowadzonego przez Piotra Witczaka.

Następnego dnia wszyscy gimnazjaliści /i spore grono absolwentów / obejrzeli w Nowotomyskim Ośrodku Kultury interesujący, pełen refleksji i symbolicznych odniesień spektakl "Jasełek" przygotowany przez nauczycielkę - katechetkę Beatę Nowak. Po przedstawieniu uczniowie udali się do klas, gdzie spotkali się na przygotowanych przez siebie wigiliach. Nastrój nadchodzących Świąt podkreślała świąteczna dekoracja, a zwłaszcza czuwające nad nami w każdym zakątku szkoły, okazałe "Anioły".

Andrzej Wałęsa, 2008-01-03 10:58:17

Wszystkie informacje >>


zobacz wcześniejsze informacje >>
Szkoła Bez Przemocy


Dziennik

Bezpieczeństwo w sieci

 

Jan Paweł II