Dziś jest piątek, 19 kwietnia 2024 . Od początku roku upłynęło: 109 dni.

Forum Dyskusyjne   |  Gimnazjalne Centrum Informacji   | KASSK 2008  |  UKS GimTom   |   Portal Edukacyjny

Aktualności
Archiwum
Ciekawe strony
Dziennik lekcyjny
ECDL
Galeria zdjęć
Gazetka
Jaką szkołę
wybrać?

Kadra
Kalendarz
Kluby
Komunikaty
Kontakt
Laureaci
Najlepsi absolwenci
Nasi Partnerzy
Nasz Patron
Nasza oferta
Nasze klasy
Pasaż sztuki
Plan lekcji
Przetargi
Publikacje edukacyjne
Rada Rodziców
Regulaminy
Samorząd
UKS GimTom
Unia Europejska
Wstęp
Wyróżnienia i certyfikaty

 

Projekt witryny i administracja:
Dariusz Stachecki


Rok szkolny 2007/2008

 

VIII Gimnazjalne Święto Matematyki „Matematyka a ekonomia”


Dnia 27 marca 2008 roku w naszej szkole odbyło się już ósme Gimnazjalne Święto Matematyki pod hasłem „Matematyka a ekonomia”. Po raz kolejny mieliśmy okazję pokazać znaczenie matematyki w różnych sytuacjach życia codziennego.

Podczas realizacji zadań gimnazjaliści wykazali się dużą wiedzą z zakresu matematyki i ekonomii oraz zaangażowaniem i pomysłowością, co wpłynęło na oryginalność prac. Uczniowie wykonali plakaty przedstawiające zastosowanie matematyki w życiu codziennym, ułożyli wiersze, fraszki, krzyżówki, rebusy tematycznie związane z matematyką i ekonomią, wypełniali przekazy i czeki bankowe, rozwiązywali wiele różnorodnych zadań wymagających stosowania wiedzy matematycznej do rozwiązywania problemów z życia codziennego. Wszystkie działania i zadania gimnazjalistów były ocenione i punktowane. Laureatami Gimnazjalnego Święto Matematyki przebiegającego pod hasłem „Matematyka a ekonomia” na poszczególnych poziomach są: I miejsce – I a, II a, III h, II miejsce - Ib, I d, II g,II e, II f, III miejsce – Ih, II h, III e. Wyróżnienia dla klas – II k, III L.

Zwycięzcom wręczył dyplomy i złożył gratulacje Dyrektor Gimnazjum. Najciekawsze prace o tematyce matematyczno - ekonomicznej wykonane przez uczniów można obejrzeć na gazetkach - I pięto i parter. Zapraszamy! Dziękujemy wszystkim za udział w realizacji projektu. Dyrekcji Gimnazjum – dziękujemy za życzliwą pomoc i wsparcie przy realizacji projektu, nauczycielom – dziękujemy za współpracę, uczniom – dziękujemy za aktywne i twórcze wykonanie zadań.

Gratulujemy i zapraszamy do rywalizacji za rok!

Zespół Nauczycieli Matematyki, 2008-04-03 16:22:56

Wszystkie informacje >>


zobacz wcześniejsze informacje >>
Szkoła Bez Przemocy


Dziennik

Bezpieczeństwo w sieci

 

Jan Paweł II