Dziś jest piątek, 19 kwietnia 2024 . Od początku roku upłynęło: 109 dni.

Forum Dyskusyjne   |  Gimnazjalne Centrum Informacji   | KASSK 2008  |  UKS GimTom   |   Portal Edukacyjny

Aktualności
Archiwum
Ciekawe strony
Dziennik lekcyjny
ECDL
Galeria zdjęć
Gazetka
Jaką szkołę
wybrać?

Kadra
Kalendarz
Kluby
Komunikaty
Kontakt
Laureaci
Najlepsi absolwenci
Nasi Partnerzy
Nasz Patron
Nasza oferta
Nasze klasy
Pasaż sztuki
Plan lekcji
Przetargi
Publikacje edukacyjne
Rada Rodziców
Regulaminy
Samorząd
UKS GimTom
Unia Europejska
Wstęp
Wyróżnienia i certyfikaty

 

Projekt witryny i administracja:
Dariusz Stachecki


Rok szkolny 2007/2008

 

Nominacja dla Emilii Wałęsy


5 kwietnia br. poznaliśmy laureatów XIV Plebiscytu TVP Poznań "Wyzwanie" w kategoriach "CZŁOWIEK ROKU WŚRÓD NIEPEŁNOSPRAWNYCH" oraz "CZŁOWIEK WIELKIEGO SERCA" działający na rzecz osób niepełnosprawnych. Wśród 10. nominowanych do tytułu "Człowieka wielkiego serca" znalazła się nauczycielka oligofrenopedagogiki Gimnazjum Emilia Wałęsa. Gratulujemy!

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie statuetek odbyło się w sobotę w studiu TVP Poznań podczas uroczystego koncertu. Relację z finałowej gali TVP Poznań wyemitowała 6 kwietnia, w niedzielę o godz. 18:25.

W tym roku kapituła złożona ze zwycięzców poprzednich edycji plebiscytu i redaktorów programu "Wyzwanie" wyłoniła dwóch laureatów spośród 39 zgłoszonych przez widzów TVP Poznań kandydatów. W finałowej gali udział wzięły osoby nominowane przez kapitułę w każdej z kategorii.

Plebiscyt TVP Poznań "Wyzwanie" organizowany jest na antenie poznańskiej telewizji od 1994 roku. Każdego roku nagrody przyznawane są w dwóch kategoriach "CZŁOWIEK ROKU WŚRÓD NIEPEŁNOSPRAWNYCH" oraz "CZŁOWIEK WIELKIEGO SERCA"- dla osoby działającej na rzecz osób niepełnosprawnych.

Pomysłodawczynią konkursu jest Róża Wojta, która wraz z Katarzyną Kmitą-Nowacką realizuje w TVP Poznań programy wspierające ludzi niepełnosprawnych oraz osoby i instytucje działające na ich rzecz. Szersza informacja o plebiscycie, gali oraz nominowanych dostępna jest pod adresem:http://ww6.tvp.pl/ 6469,20080331686985.strona


Dariusz Stachecki, 2008-04-06 21:02:12

Wszystkie informacje >>


zobacz wcześniejsze informacje >>
Szkoła Bez Przemocy


Dziennik

Bezpieczeństwo w sieci

 

Jan Paweł II