Gimnazjalne Centrum Informacji    |  KASSK   |   Poczta    |    Portal Edukacyjny  |    BIP   |    GIGANT    |    Cyfrowa Szkoła

Hasło dla Ciebie: "Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie."

WARSZTATY PROJEKTOWANIA PRZESTRZENI BIBLIOTECZNEJ

W poniedziałek 13 maja 2013 r. grupa uczniów naszego gimnazjum wzięła udział w zajęciach warsztatowych, których celem było stworzenie projektów zmiany wystroju wnętrza Oddziału dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej.

Warsztat przygotowała i poprowadziła pani Aleksandra Antoniewicz-Kaszczyńska.

Młodzież w trakcie zajęć opracowała projekty zmian, kierując się wyobraźnią i własnymi upodobaniami tak, aby przestrzeń obcowania z książką była dla nich atrakcyjna i przyjazna.

W trakcie zajęć narodziło się wiele pomysłów oraz sugestii, które zostały przedyskutowane i zapisane, by na podstawie społecznego sondażu wśród młodych użytkowników biblioteki, wkrótce przemienić obecny kształt przestrzeni w nowy, zgodny z zapotrzebowaniem i oczekiwaniami młodego czytelnika.

Aleksandra Antoniewicz-Kaszczyńska, 2013-05-18 19:16:42