Dziś jest sobota, 20 kwietnia 2024 . Od początku roku upłynęło: 110 dni.

Gimnazjalne Centrum Informacji    |  KASSK   |   Poczta    |    Portal Edukacyjny  |    BIP   |    GIGANT    |    Cyfrowa Szkoła

Hasło dla Ciebie: "Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo, na pewno to zepsujesz."

Konkurs na stroik jesienny

Dnia 17 października br. w świetlicy szkolnej miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu na stroik jesienny, zorganizowanego przez wychowawców świetlicy. Prace konkursowe wymagały od uczestników dużego zaangażowania. Mieliśmy okazję zobaczyć dekoracje łączące symbole jesieni z pomysłowością i talentem wykonawców stroików. Jury w składzie: p.Aleksandra Antoniewicz-Kaszczyńska, p.Renata Orlicka, p.Dorota Parniewicz oraz p. Agnieszka Roj miało trudne zadanie z wyborem najciekawszych prac. Wręczenia dyplomów i nagród laureatkom konkursu dokonała wicedyrektor gimnazjum pani Jolanta Spychała.

I miejsce zdobyła Marta Skoczylas z kl. Id II miejsce Sara Pyrska z kl.IIIe III miejsce Daria Bernad z kl.IIIf

Dziękujemy wszystkim tym, którzy wzięli udział w konkursie (Alicji Dorożała z kl. IIIf, Natalii Knop z kl. IIIf, Lucynie Knop z kl. Ig,Patrycji Komosińskiej z kl. If, Marcie Musiał z kl. If, Emilii Kaczmarek z kl. If oraz w/w laureatkom).

Wszystkie wykonane stroiki stanowić będą dekoracje naszego gimnazjum oraz Urzędu Miasta i Gminy w Nowym Tomyślu. Serdecznie gratulujemy sukcesu i już dziś zapraszamy do kolejnej edycji konkursu, który odbędzie się w grudniu, a tematem prac będzie stroik bożonarodzeniowy.

Dorota Parniewicz, Agnieszka Roj, 2012-10-23 12:59:19