Gimnazjalne Centrum Informacji    |  KASSK   |   Poczta    |    Portal Edukacyjny  |    BIP   |    GIGANT    |    Cyfrowa Szkoła

Hasło dla Ciebie: "Złota zasada Murphy'ego - zasady określa ten kto ma złoto."

Spotkanie noworoczne 2013

W tym roku uroczyste, noworoczne spotkanie pracowników szkoły, w którym wzięli udział również emerytowani nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi Gimnazjum, odbyło się 8 stycznia. Wydarzenie to uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście: Burmistrz Nowego Tomyśla Henryk Helwing, Prezydium Rady Rodziców szkoły reprezentowane przez Przewodniczącą Justynę Bronkę i sekretarz Izabelę Szczecińską.

Podczas spotkania dyrektor Gimnazjum Andrzej Wałęsa przypomniał najważniejsze wydarzenia i sukcesy minionego roku w szkole – świetne wyniki uczniów w konkursach przedmiotowych i na egzaminach gimnazjalnych, z powodzeniem zakończony udział w międzynarodowych i ogólnopolskich projektach edukacyjnych, najważniejsze otrzymane certyfikaty i zrealizowane przedsięwzięcia szkolne – zarówno nowe, jak i będące kontynuacją udanych działań z lat poprzednich. Podkreślał przy tym szczególne zaangażowanie całej kadry pedagogicznej w ich realizację, umiejętność współpracy, dążenie do podwyższania własnych kompetencji i doskonałą atmosferę. Na Nowy 2013 Rok życzono sobie nawzajem wiele pomyślności, woli i zdolności do pokonania trudności i sprostania nowym, trudniejszym wyzwaniom nowego roku. Wyrazy uznania i życzenia pracownikom szkoły – nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi - przekazali zaproszenie goście, uroczysty toast wzniósł dyrektor Gimnazjum Andrzej Wałęsa.

Wysłuchano także kolęd w wykonaniu zespołu instrumentalnego przygotowanego przez Janusza Nawrota. Świąteczno - noworoczną i kulinarną oprawę spotkania przygotowały Małgorzata Haliniak i Bernadeta Monczak.

Andrzej Wałęsa, 2013-01-09 13:54:51