Gimnazjalne Centrum Informacji    |  KASSK   |   Poczta    |    Portal Edukacyjny  |    BIP   |    GIGANT    |    Cyfrowa Szkoła

Hasło dla Ciebie: "Prawdopodobieństwo każdego zdarzenia jest odwrotnie proporcjonalne do stopnia, w jakim jest ono pożądane."

Sukces w konkursie plastycznym

Na początku marca nasi uczniowie – Maria Geisler i Łukasz Mleczak – wzięli udział w organizowanej przez poznańskie Liceum Plastyczne im. Piotra Potworowskiego IV edycji wojewódzkiego konkursu „Ta dziwna kraina jest niedaleko miejsca, gdzie mieszkam…”. W tym roku jury oceniało aż 424 prace z 74 szkół i placówek szkolno-oświatowych. Komisja zwróciła uwagę na wysoki poziom artystyczny i warsztatowy większości ocenianych prac oraz na różnorodność zastosowanych przez uczestników technik plastycznych. Miło mi poinformować, że nasza uczennica Maria Geisler otrzymała w tym konkursie wyróżnienie, a praca jej kolegi z klasy - Łukasza Mleczaka - zakwalifikowała się do pokonkursowej wystawy.

Nagrody zostały wręczone przez organizatorów podczas Targów Edukacyjnych dnia 15 marca. Marii i Łukaszowi serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów zbliżających ich do realizacji marzeń o wstąpieniu w szeregi uczniów poznańskiego Liceum Plastycznego.

Ewa Maria Piątas, 2013-04-02 10:09:58