Dziś jest sobota, 20 kwietnia 2024 . Od początku roku upłynęło: 110 dni.

Hasło dla Ciebie: "Postęp dokonuje się w co drugi piątek."

Warsztaty ARTYSTYCZNE w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Nowym Tomyślu.

20 maja 2014 r. jak co roku grupa uczniów naszego Gimnazjum wyruszyła z barwną paletą przygotowanych atrakcji warsztatowych dla najmłodszych uczestników „Majówki z Książką”. Impreza ta jest częścią Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, kiedy to w sposób szczególny promuje się czytelnictwo i rozwój kulturalno-społeczny.
Czas spędzony w gronie młodych miłośników książki był dla gimnazjalistów twórczym i niezapomnianym przeżyciem. W przygotowaniu i przeprowadzeniu wspomnianych warsztatów artystycznych wzięli udział: Aleksandra Komasa, Martyna Marcinkowska, Nina Stachowiak, Joanna Szot z kl. 1 g; Marta Beder i Natalia Norek z kl. 3 g oraz Lena Poterek z kl. 3 a. Zaplecze techniczno-porządkowe zapewnili : Mikołaj Rękoś i Wojciech Furman z kl. 2 c. Pilotaż i opiekę nad grupą sprawowała p. Aleksandra Antoniewicz - Kaszczyńska.

Aleksandra Antoniewicz-Kaszczyńska, 2014-05-22 23:10:34