Dziś jest czwartek, 28 marca 2024 . Od początku roku upłynęło: 87 dni.

Hasło dla Ciebie: "W każdym programie błędy wykazują skłonność do występowania w tym miejscu, które sprawdzasz jako ostatnie."

Noc Filmowa w Gimnazjum

W nocy z dnia 13 na 14 grudnia 2013 r. odbyła się w naszym gimnazjum "Noc Filmowa z Warsztatami Edukacyjnymi". W wydarzeniu wzięło udział 43 uczniów i 4 nauczycieli z naszego gimnazjum. Była to już trzecia taka noc w naszej szkole.

Uczniowie mieli do wyboru trzy sale projekcyjne. W każdej z sal była możliwość obejrzenia innego zestawu filmów, wybór należał do uczestników. Prawdziwe Multikino !!!

Nocne oglądanie rozpoczęło się o godzinie 18:00 i trwało do godziny 6:00 dnia następnego. O godzinie 22:00 nasza młodzież miała okazję brać udział w zabawie w rytmach Zumby, prowadzonej przez instruktorkę Maritę Herlę, która dostarczyła uczniom wielu emocji i energii potrzebnej do dalszego aktywnego uczestniczenia w nocy filmowej.

W przerwie między seansami uczestnicy mieli możliwość zjedzenia posiłku. Udział w ”Nocy Filmowej” dostarczył wszystkim wielu wrażeń i świetnej zabawy. Wielu biorących udział w imprezie już dziś zapowiedziało swoje uczestnictwo w kolejnej edycji maratonu filmowego.

Iwona Olichwier, Dorota Parniewicz, Anna Adamczak, Lucyna Bernaczyk, 2013-12-19 08:40:25