Dziś jest sobota, 25 maja 2019 . Od początku roku upłynęło: 144 dni.

Gimnazjalne Centrum Informacji    |  KASSK   |   Poczta    |    Blog Matematyczny  |    BIP   |    GIGANT    |    Cyfrowa Szkoła 

Hasło dla Ciebie: "Pustą dyskietkę możesz przeszukiwać długo i bezskutecznie. Długo i bezskutecznie możesz przeszukiwać także pełną dyskietkę. Wniosek - każdą dyskietkę możesz przeszukiwać długo i bezskutecznie."

Aktualności
Archiwum
Ciekawe strony
Cyfrowa szkoła
Dziennik lekcyjny
ECDL
Galeria zdjęć
Gazetka
Gimnazjum Dla Dorosłych
Kadra
Kalendarz
Kluby
Komunikaty
Kontakt
Laureaci
Najlepsi absolwenci
Nasi Partnerzy
Nasz Patron
Nasza oferta
Pasaż sztuki
Plan lekcji
Przedmiotowe SO
Przetargi
Publikacje edukacyjne
Rada Rodziców
Regulaminy
Rekrutacja
Samorząd
UKS GimTom
Unia Europejska
Wstęp
Wyróżnienia i certyfikaty


Projekt witryny i administracja:
Dariusz StacheckiNoworoczne spotkanie pracowników Gimnazjum 2014


W tym roku uroczyste, noworoczne spotkanie pracowników szkoły, w którym wzięli udział również emerytowani nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi Gimnazjum, odbyło się 8 stycznia. W wydarzeniu tym uczestniczyli zaproszeni goście: Przewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Wlekły, Zastępca Burmistrza Nowego Tomyśla Wojciech Ruta, ksiądz kanonik – senior Władysław Kasprzak oraz członkowie Prezydium Rady Rodziców Gimnazjum Iwona Felińska, Beata Tobys, Mariola Wittchen, i Sławomir Przybylak.

Podczas spotkania dyrektor Gimnazjum Andrzej Wałęsa przypomniał najważniejsze wydarzenia i sukcesy 2013 roku w Szkole – świetne wyniki uczniów w konkursach przedmiotowych i na egzaminach gimnazjalnych, osiągnięcia uczniów w konkursach artystycznych i rozgrywkach sportowych, z powodzeniem zakończony udział w międzynarodowych, ogólnopolskich i wojewódzkich projektach edukacyjnych, organizowane konferencje i przedsięwzięcia, wizyty studyjne nauczycieli z całej Polski, obecność wiceministrów edukacji i minister sportu oraz organizację wielu imprez sportowych rangi wojewódzkiej i ogólnopolskiej. Wskazał też na duże znaczenie poszerzonej oferty edukacyjnej o nowe typy oddziałów: klasy o profilu biologiczno-chemicznym i oddziału integracyjnego oraz kontynuację funkcjonowania siatkarskiego ośrodka szkolnego. Podkreślał przy tym szczególne zaangażowanie całej kadry pedagogicznej w ich realizację, umiejętność współpracy i dążenie do podwyższania własnych kompetencji. Złożył wyrazy uznania i podziękowania pracownikom administracji i obsługi szkoły, bez których sprawne funkcjonowanie placówki byłoby niemożliwe. Podziękował za współpracę w realizacji zadań szkoły Radzie Rodziców, która zawsze bardzo życzliwie odnosiła się do wszelkich propozycji podejmowanych przez nauczycieli.

Na Nowy 2014 Rok życzono sobie nawzajem wiele pomyślności, woli i zdolności do pokonania trudności, optymizmu i uśmiechu, a także sprostania kolejnym wyzwaniom nowego roku oraz, jak to określił ksiądz kanonik, "naoliwienia dobrem siebie, a przez to wszystkich trybów szkolnego organizmu". Wyrazy uznania i życzenia pracownikom szkoły – nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi - przekazali zaproszenie goście – Zastępca Burmistrza Wojciech Ruta i ksiądz kanonik Władysław Kasprzak, a uroczysty toast za pomyślność Nowego Roku wzniósł Przewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Wlekły.

Spotkaniu towarzyszyła świąteczno – kolędowa muzyka przygotowana przez Janusza Nawrota. Oprawę plastyczno – kulinarną spotkania przygotowali Małgorzata Haliniak, Beata Kowalska, Agnieszka Rajewska – Czajka i Arkadiusz Lewandowski. Dziękujemy!


Andrzej Wałęsa, 2014-01-09 09:52:19

Wszystkie informacje >>


Dziennik elektronicznyGimnazjum w Nowym Tomyślu - nasze filmy
Szkoła Bez Przemocy
Szkoła Ucząca Się