Hasło dla Ciebie: "Komputer służy do tego aby ułatwić ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał."

Szkolny Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty !

Tegoroczna edycja szkolnego Konkursu fotograficznego przebiegła pod hasłem "Pierwsze oznaki wiosny". Jury, pod przewodnictwem pani Aleksandry Antoniewicz-Kaszczyńskiej nie miało fatwego zadania. Na Konkurs wpłynęło kilkadziesiąt prac prezentujących wysoki i bardzo wyrównany poziom. Wszystkie prace konkursowe będzie można wkrótce podziwiać na ekspozycji w szkolnej stołówce.

Jury przyznało nagrody w postaci albumów fotograficznych i dyplomy uznania następującym uczennicom:

Wyróżnienie : Klaudia Dudek - klasa 3 a
3 miejsce: Aleksandra Woś - klasa 1 g
2 miejsce : Paulina Marchewka - klasa 1 g
Oraz 1 miejsce ex aequo : Klaudia Waloszyk z klasy 3 f oraz Klaudia Kucz z klasy 3 d.

Gratulujemy sukcesu ! Jednocześnie pragniemy podziękować Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.

Zachęcamy wszystkich miłośników fotografii do udziału w kolejnej edycji Konkursu.

Iwona Olichwier, Małgorzata Paszke, 2015-05-06 09:06:30