Hasło dla Ciebie: "Jeśli coś się wydarza to znaczy, że jest to możliwe. Zatem w walce między tobą, a światem, stań po stronie świata."

Międzynarodowy Dzień Bezpiecznego Internetu.

Jak co roku w naszym Gimnazjum obchodzimy Międzynarodowy Dzień Bezpiecznego Internetu W związku z tym, w lutym, podczas lekcji wychowawczych i lekcji informatyki poruszamy bardzo istotne kwestie związane z bezpieczeństwem w Sieci.
Dla wielu uczniów świat wirtualny jest tożsamy ze światem rzeczywistym. W świecie tym mamy do czynienia z wieloma zagrożeniami. Nie wszyscy potrafią je zidentyfikować, nie wszyscy wiedzą w jaki sposób im przeciwdziałać, gdzie poszukać pomocy.

W naszym Gimnazjum bezpieczeństwo młodzieży w Sieci jest przedmiotem szczególnej troski. Zachęcamy wszystkich do odwiedzania strony Dzień Bezpiecznego Internetu, gdzie znajdziecie wiele cennych materiałów i wskazówek.

Dariusz Stachecki, 2015-02-10 16:59:57