Hasło dla Ciebie: "Pierwsze Prawo Socjo-Genetyki: Celibat nie jest dziedziczny."

Noc Filmowa w Gimnazjum

W piątek 10 czerwca 2016r odbyła się w naszej szkole kolejna z cyklu „Noc Filmowa”. W spotkaniu wzięło udział 33 uczniów klas I – III oraz troje nauczycieli. Wydarzenie rozpoczęło się o godz. 19:00 w świetlicy szkolnej, gdzie uczniowie przygotowali sobie miejsca do całonocnej biesiady i dyskusji. Projekcje filmów rozpoczęły się o godz.21:00 od wyświetlenia rodzinnej komedii pt.: „Gliniarz w przedszkolu 2”, która wprowadziła wszystkich w znakomity nastrój. O godz. 22:30 zjedliśmy wspólną kolacje, na której nie zabrakło przeróżnych gatunków pizzy, kebabów i sałatek. Po godzinnej przerwie obejrzeliśmy dramat psychologiczny pt.: „Emelie”, a następnie komedie o perypetiach rodzinnych pt.: „Siostry”. Ostatnią projekcją był film pt.: „Buntownik z wyboru” z nieżyjącym już Robbie Williamsem w jednej z głównych ról. Po każdym filmie sala wypełniała się dyskusjami na temat polskiej i zagranicznej kinematografii oraz upodobań filmowych wśród gimnazjalnej młodzieży. Całonocna biesiada zakończyła się o godz. 6:00 i wszyscy udaliśmy się na zasłużony sen i wypoczynek.

Młodzież bardzo chętnie wzięła udział w tym całonocnym seansie. Na następną noc filmową zapraszamy już w przyszłym roku szkolnym!

Anna Adamczak, 2016-06-16 07:55:19