Dziś jest czwartek, 28 marca 2024 . Od początku roku upłynęło: 87 dni.

Hasło dla Ciebie: "Cztery zjawiska blokują postęp ludzkości: ignorancja, głupota, komitety normalizacyjne oraz ludzie sprzedający komputery."

Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2016

W dniu 17 czerwca Centralna Komisja Egzaminacyjna w Warszawie i Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu ogłosiły wstępną informację o wynikach egzaminu gimnazjalnego w sesji letniej 2016 r. Tego dnia również uczniowie naszego Gimnazjum poznali swoje wyniki, opublikowane przez OKE w Poznaniu, jakie osiągnęli z części humanistycznej, matematyczno-przyrodniczej i językowej – z języka angielskiego, francuskiego i niemieckiego - w skali procentowej i centylowej, z podziałem na zakresy i poziomy.

Ponadto, każdy uczeń mógł również sam sprawdzić swój wynik uzyskany na egzaminie gimnazjalnym logując się do serwisu „Uczniowie i absolwenci” na stronie internetowej OKE w Poznaniu –http://www.oke.poznan.pl.

W tym roku, na podkreślenie zasługuje fakt, że trzecioklasiści uzyskali aż 27 stuprocentowych wyników i to we wszystkich częściach egzaminu.

Andrzej Wałęsa, 2016-06-19 11:07:02