Dziś jest środa, 3 czerwca 2020 . Od początku roku upłynęło: 154 dni.

Hasło dla Ciebie: "Jeżeli zakres bezpieczeństwa jest ustalony na podstawie doświadczenia twórców i obsługi naprawiającej, to dowolny użytkownik natychmiast znajdzie sposób aby go przekroczyć."

Listy uczniów klas pierwszych Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu na rok szkolny 2016/2017

Przedstawiamy listy uczniów przyjętych do klas pierwszych w roku szkolnym 2016/2017, po uwzględnieniu podań o zmianę przydziału. Listy zawierają także nazwiska wychowawców klas.

W roku szkolnym 2016/2017 utworzymy 8 oddziałów, w tym 1,5 oddziału z dodatkowym modułem zajęć wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych, 1,5 oddziału klasy z dodatkowym modułem zajęć „ Laboratorium biologiczno-chemiczne”, oddział z dodatkowym modułem zajęć „Adepci kodowania i programowania” oraz 4 oddziały o profilu podstawowym.

Listy uczniów klas pierwszych na rok szkolny 2016/2017

Przewodnicząca Komisji Rekrutacyjnej