Hasło dla Ciebie: "Dyplomata to ktoś, kto mówi ci, abyś poszedł do diabła, a ty cieszysz się na podróż."

Konkurs na stroik jesienny

Dnia 5 października br. w naszym gimnazjum został rozstrzygnięty konkurs na stroik jesienny, zorganizowany przez wychowawców świetlicy. Prace konkursowe wymagały od uczestników dużego zaangażowania. Mieliśmy okazję zobaczyć dekoracje łączące symbole jesieni z pomysłowością i talentem wykonawców stroików. Jury w składzie: p.Aleksandra Antoniewicz-Kaszczyńska, p.Dorota Parniewicz oraz p.Agnieszka Roj miało trudne zadanie z wyborem najciekawszych prac. Postanowiono wyróżnić następujących autorów stroików: I miejsce – Paulina Marchewka 2g II miejsce – Sara Koberling 2c III miejsce – Klaudia Krzyżlak Ia Wręczenia dyplomów oraz nagród laureatom dokonał dyrektor szkoły Andrzej Wałęsa. Radzie Rodziców serdecznie dziękujemy za ufundowanie nagród dla zwycięzców. Wszystkie stroiki stanowią dekorację naszego gimnazjum. Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim za udział, serdecznie gratulujemy sukcesu i już dziś zapraszamy do kolejnej edycji konkursu, który odbędzie się w grudniu.

Agnieszka Roj, Dorota Parniewicz, 2015-10-15 09:46:25