Hasło dla Ciebie: "Prawo Beckhapa: Uroda * rozum = constans"

Awans do finału wojewódzkiego we wspaniałym stylu

We wtorek, 6 października 2015 roku w Parku Kultury i Wypoczynku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych, w których reprezentacja chłopców z naszego gimnazjum zmiażdżyła rywali z Opalenicy, Lwówka, Wąsowa i Borui Kościelnej. Każdy z dziesięciu zawodników miał do pokonania dystans około 1100 metrów. Nasza sztafeta w trakcie całego biegu nierzadko miała przewagę nad następną z drużyn blisko połowy okrążenia. Zajmując pierwsze miejsce awansowaliśmy do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 13 października 2015 roku w Poznaniu. W skład mistrzowskiej sztafety weszli Dawid Młodystach z klasy 3 B, Jakub Maćkowiak i Owidiusz Pankowski z klasy 3 E, Bartłomiej Radwan, Adrian Piechota i Patryk Zboralski z klasy 2 D, Jan Dzieżyc i Mikołaj Świergiel z klasy 3 C oraz Filip Nowakowski i Mikołaj Bobkiewicz z klasy 2 G. W zawodach udział wzięły również nasze dziewczęta, które tego dnia nie dysponowały taką formą jak ich przeciwniczki i ostatecznie uplasowały się na czwartej pozycji.

Mariusz Rychter, Izabella Michalak-Knop, 2015-10-15 20:42:37