Dziś jest środa, 3 czerwca 2020 . Od początku roku upłynęło: 154 dni.

Gimnazjalne Centrum Informacji    |  KASSK   |   Poczta    |    Blog Matematyczny  |    BIP   |    GIGANT    |    Cyfrowa Szkoła 

Hasło dla Ciebie: "Stare systemy produkują tak nowe, jak i stare błędy."

Aktualności
Archiwum
Ciekawe strony
Cyfrowa szkoła
Dziennik lekcyjny
ECDL
Galeria zdjęć
Gazetka
Kadra
Kalendarz
Kluby
Komunikaty
Koncepcja pracy
Kontakt
Laureaci
Najlepsi absolwenci
Nasz Patron
Nasza oferta
Pasaż sztuki
Plan lekcji
Przedmiotowe SO
Publikacje edukacyjne
Rada Rodziców
Regulaminy
Rekrutacja
UKS GimTom
Wstęp
Wyróżnienia i certyfikatyPróba egzaminu gimnazjalnego w drugim tygodniu stycznia!


W dniu 28 grudnia br. dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu poinformowała o terminie przeprowadzenia testu diagnostycznego w oparciu o materiały ćwiczeniowe przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego dla uczniów klas trzecich. Zgodnie z tym komunikatem „próba egzaminu” odbywać się będzie w kolejnych trzech dniach – 12 /wtorek/, 13 /środa/ i 14 /czwartek/stycznia 2016 r. od godziny 9:00 odpowiednio z części humanistycznej, matematyczno – przyrodniczej i językowej.

W związku z tym informuję, że uczniowie klas trzecich przystępujący do „próby” mają obowiązek przybycia do szkoły każdego dnia na godz.8:00 /poza uczniami dojeżdżającymi/ z ważną legitymacją szkolną i przyborami do pisania /długopis z czarnym wkładem/, a ponadto do zakresu matematycznego z przyborami geometrycznymi. Próba przeprowadzona zostanie w klasach. Przydział uczniów do klas opublikowany zostanie przy wejściu do szkoły na tablicy ogłoszeń oraz na drzwiach sal lekcyjnych, w których odbywać się będzie próba. Przed wejściem do klasy uczniowie otrzymają pasek z informacją zawierającą indywidualny kod ucznia, imię i nazwisko, datę urodzenia oraz numer PESEL, który zachowują na czas trwania egzaminu w jednym dniu. Po zakończeniu obu zakresów egzaminu lub obu poziomów w części językowej nie będą się odbywały dalsze lekcje przewidziane stałym planem zajęć dla uczniów klas trzecich.
Życząc dobrej mobilizacji i powodzenia, zachęcam jeszcze raz do przypomnienia sobie procedur egzaminu gimnazjalnego publikowanymi wcześniej na naszej stronie internetowej.

Andrzej Wałęsa, 2015-12-29 10:12:08

Wszystkie informacje >>


zobacz wcześniejsze informacje >>
Dziennik elektroniczny
Gimnazjum w Nowym Tomyślu - nasze filmy
Szkoła Bez Przemocy
Szkoła Ucząca Się