Dziś jest środa, 3 czerwca 2020 . Od początku roku upłynęło: 154 dni.

Gimnazjalne Centrum Informacji    |  KASSK   |   Poczta    |    Blog Matematyczny  |    BIP   |    GIGANT    |    Cyfrowa Szkoła 

Hasło dla Ciebie: "Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo, na pewno to zepsujesz."

Aktualności
Archiwum
Ciekawe strony
Cyfrowa szkoła
Dziennik lekcyjny
ECDL
Galeria zdjęć
Gazetka
Kadra
Kalendarz
Kluby
Komunikaty
Koncepcja pracy
Kontakt
Laureaci
Najlepsi absolwenci
Nasz Patron
Nasza oferta
Pasaż sztuki
Plan lekcji
Przedmiotowe SO
Publikacje edukacyjne
Rada Rodziców
Regulaminy
Rekrutacja
UKS GimTom
Wstęp
Wyróżnienia i certyfikatySukcesy w konkursach języka angielskiego


Z przyjemnością informujemy, iż uczennice naszego Gimnazjum - Maria Karaś ( 2a) i Asenata Łuczak ( 3a) zakwalifikowały się do kolejnego etapu Konkursu Języka Angielskiego.

Tym samym Marysia Karaś uzyskała awans do szczebla wojewódzkiego konkursu. Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego odbył się w piątek 15.01.2016 w Poznaniu. Naszą Szkołę reprezentowało 9 uczniów z klas: 2a, 2e, 3a i 3e. Uczestnicy konkursu prezentowali wysoki poziom wiedzy o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, środkach leksykalno-gramatycznych, funkcjach językowych oraz tekstach czytanych. Czas przeznaczony na rozwiązanie zadań wynosił 75 minut. Aby zakwalifikować się do etapu wojewódzkiego, uczeń musiał uzyskać minimum 40 na 50 możliwych do zdobycia punktów. 11 marca 2016roku odbędą się zmagania wojewódzkie, w których do zdobycia będa tytuły laureatów.

Z kolei Asenata Łuczak, zakwalifikowała się do II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Pisania po Angielsku WRITE ON, zorganizowanego przez Cambridge English Language Assessment. I etap tego konkursu odbył się 19 listopada. Uczestnicy konkursu pisali wtedy STORY ( opowiadanie) o długości 140-190 słów. TYLKO dwie najlepsze prace wyłonione na tym etapie konkursu, po sprawdzeniu przez eksperta Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English Language Assessment zostały zakwalifikowane do II ETAPU konkursu. Konkurs odbędzie się 19 marca 2016 r. w Poznaniu.

Dziewczyny - gratulujemy i życzymy powodzenia podczas ostatniego etapu!

Wioleta Żurawska-Kozłowska, Aneta GOrgoń- Matera., 2016-02-08 22:15:04

Wszystkie informacje >>


zobacz wcześniejsze informacje >>
Dziennik elektroniczny
Gimnazjum w Nowym Tomyślu - nasze filmy
Szkoła Bez Przemocy
Szkoła Ucząca Się