Dziś jest środa, 3 czerwca 2020 . Od początku roku upłynęło: 154 dni.

Gimnazjalne Centrum Informacji    |  KASSK   |   Poczta    |    Blog Matematyczny  |    BIP   |    GIGANT    |    Cyfrowa Szkoła 

Hasło dla Ciebie: "Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś."

Aktualności
Archiwum
Ciekawe strony
Cyfrowa szkoła
Dziennik lekcyjny
ECDL
Galeria zdjęć
Gazetka
Kadra
Kalendarz
Kluby
Komunikaty
Koncepcja pracy
Kontakt
Laureaci
Najlepsi absolwenci
Nasz Patron
Nasza oferta
Pasaż sztuki
Plan lekcji
Przedmiotowe SO
Publikacje edukacyjne
Rada Rodziców
Regulaminy
Rekrutacja
UKS GimTom
Wstęp
Wyróżnienia i certyfikatyGimnazjaliści z przedstawieniem w przedszkolu


Grupa gimnazjalistów, na co dzień działająca w szkolnym kółku teatralnym: Zuzia Racka, Kasia Teleszyńska, Krystian Szumiński i Krystian Parniewicz z kl 3c, Weronika Nożyńska i Dominika Bąbelek z kl 3d, Tomek Teleszyński z kl 3b oraz Kuba Korbanek z kl 3f dała swój kolejny występ. Przedstawienie odbyło się 8 stycznia 2016r. w Przedszkolu Nr 3 „Bajkowe Zacisze”.

Nasi uczniowie zaprezentowali przedstawienie pt. „Zagadka zaginionego worka”, które wcześniej obejrzeli już pacjenci nowotomyskiego szpitala. Świętego Mikołaja wytrwale wspierali jego pomocnicy oraz Pani Mikołajowa i dzielny detektyw, który rozwiązał zagadkę zaginionych prezentów. W worku, głównym bohaterze przedstawienia i całego zamieszania znalazły się słodycze dla przedszkolaków, którymi dzieci z chęcią się częstowały.

Spotkaliśmy się z bardzo miłym przyjęciem za co serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom przedszkola, a szczególnie pani Katarzynie Michalszczak- Gortat. Przedstawienie obejrzała całkiem spora widownia, którą stanowiło sześć grup przedszkolaków wraz z opiekunami. Na zakończenie zrobiliśmy pamiątkowe fotki, do których przedszkolaki bardzo chętnie pozowały.


Dorota Parniewicz, 2016-02-11 11:21:00

Wszystkie informacje >>


zobacz wcześniejsze informacje >>
Dziennik elektroniczny
Gimnazjum w Nowym Tomyślu - nasze filmy
Szkoła Bez Przemocy
Szkoła Ucząca Się