Dziś jest środa, 3 czerwca 2020 . Od początku roku upłynęło: 154 dni.

Gimnazjalne Centrum Informacji    |  KASSK   |   Poczta    |    Blog Matematyczny  |    BIP   |    GIGANT    |    Cyfrowa Szkoła 

Hasło dla Ciebie: "W zespole programistów każdy ma genialny plan rozwiązania problemu. Wszystkie plany się wzajemnie wykluczają i żaden nie prowadzi do poprawnego rozwiązania."

Aktualności
Archiwum
Ciekawe strony
Cyfrowa szkoła
Dziennik lekcyjny
ECDL
Galeria zdjęć
Gazetka
Kadra
Kalendarz
Kluby
Komunikaty
Koncepcja pracy
Kontakt
Laureaci
Najlepsi absolwenci
Nasz Patron
Nasza oferta
Pasaż sztuki
Plan lekcji
Przedmiotowe SO
Publikacje edukacyjne
Rada Rodziców
Regulaminy
Rekrutacja
UKS GimTom
Wstęp
Wyróżnienia i certyfikatyCASTING DO GRUPY TEATRALNEJ


W związku z przygotowaniami do międzynarodowego projektu Young Malta Festival 2016, który odbędzie się od 13 do 17 czerwca br. w Poznaniu, ogłaszamy casting uzupełniający dla uczniów naszego gimnazjum, chcących dołączyć do grupy teatralnej reprezentującej naszą szkołę.

Przyjęte zostaną cztery osoby: otwarte na działania w grupie, utalentowane, pracowite i z dużym entuzjazmem scenicznym oraz znajomością języka angielskiego. Pasjonujące się teatrem lub otwarte na nowe doświadczenia artystyczne. Osoby ubiegające się o przyjęcie muszą być świadome, że poza ogromną satysfakcją i wyróżnieniem, czeka je odpowiedzialna praca i zaangażowanie w projekt. Należy zatem uwzględnić dyspozycyjność czasową od początku marca do czerwca, w tym wpisany i obowiązkowy jest udział w plenerze artystycznym OtorowoART2016, który odbędzie się w maju.

Podczas przesłuchaniu będzie można zaprezentować swoje umiejętności i odsłonić predyspozycje sceniczne. Oceny dokona jury w składzie: Aleksandra Antoniewicz-Kaszczyńska, Katarzyna Bayer, Renata Orlicka, Wiesława Skoczylas, Małgorzata Handzewniak.

Przesłuchanie odbędzie się w sali nr 155 w części hali sportowej naszego gimnazjum, 23 lutego 2016 r. o godzinie 11:45.

Zapraszamy!

Aleksandra Antoniewicz - Kaszczyńska, 2016-02-16 22:03:45

Wszystkie informacje >>


zobacz wcześniejsze informacje >>
Dziennik elektroniczny
Gimnazjum w Nowym Tomyślu - nasze filmy
Szkoła Bez Przemocy
Szkoła Ucząca Się