Dziś jest środa, 3 czerwca 2020 . Od początku roku upłynęło: 154 dni.

Gimnazjalne Centrum Informacji    |  KASSK   |   Poczta    |    Blog Matematyczny  |    BIP   |    GIGANT    |    Cyfrowa Szkoła 

Hasło dla Ciebie: "Każdy programista przybywający z innego miasta jest fachowcem. Idealny fachowiec wie absolutnie wszystko o niczym."

Aktualności
Archiwum
Ciekawe strony
Cyfrowa szkoła
Dziennik lekcyjny
ECDL
Galeria zdjęć
Gazetka
Kadra
Kalendarz
Kluby
Komunikaty
Koncepcja pracy
Kontakt
Laureaci
Najlepsi absolwenci
Nasz Patron
Nasza oferta
Pasaż sztuki
Plan lekcji
Przedmiotowe SO
Publikacje edukacyjne
Rada Rodziców
Regulaminy
Rekrutacja
UKS GimTom
Wstęp
Wyróżnienia i certyfikatyInformacja o egzaminie gimnazjalnym w r. szk. 2015/2016


Na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie www.cke.edu.pl, w zakładce – INFORMACJE I KOMUNIKATY DYREKTORA CKE została opublikowana „Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu gimnazjalnego obowiązująca w roku szkolnym 2015/2016”. Ten obszerny 143. stronnicowy dokument zawiera wszelkie informacje dotyczące zgłaszania, przygotowania i przeprowadzenia egzaminu gimnazjalnego w bieżącym roku szkolnym. Zachęcam już teraz uczniów klas trzecich do dokładnego zapoznanie się z tymi przepisami, aby podczas egzaminu tj. 18, 19 i 20 kwietnia 2016 r. dobrze je znać i prawidłowo przestrzegać. W terminie do 30 września br. przypada też obowiązek złożenia przez rodziców /prawnych opiekunów/ deklaracji przystąpienia uczniów do egzaminu w części językowej. Wzory druków w tej sprawie uczniowie już otrzymali od swoich wychowawców klas.

Andrzej Wałęsa, 2015-09-22 09:37:28

Wszystkie informacje >>


zobacz wcześniejsze informacje >>
Dziennik elektroniczny
Gimnazjum w Nowym Tomyślu - nasze filmy
Szkoła Bez Przemocy
Szkoła Ucząca Się