Dziś jest czwartek, 28 marca 2024 . Od początku roku upłynęło: 87 dni.

Hasło dla Ciebie: "Jeżeli myślisz, że idzie dobrze ? na pewno nie wiesz wszystkiego."

Jan Pietrzak zwycięzcą Międzynarodowego Turnieju Badmintona w Babimoście!

4 i 5 marca odbył się w Babimoście XXIV Międzynarodowy Turniej Badmintona „BABIMOST-OPEN", w którym wystartowało ponad 120 zawodników, w tym zawodnicy z 16 klubów polskich, oraz zawodnicy z Niemiec i Szkocji. Swój udział w turnieju skutecznie zaznaczyli zawodnicy z nowotomyskiego Gimnazjum – Rozalia Kahl, Iga Buda, Jan Pietrzak, Adam Górczak, Jędrzej Niepolski, Mateusz Koza, oraz uczeń Szkoły Podstawowej Nr 1 Łukasz Śniadecki. W tak silnej konkurencji, w swojej kategorii zwyciężył Jan Pietrzak, a Łukasz Śniadecki zajął trzecie miejsce. Pozostali uczestnicy zawodów zajęli miejsca 6-12 w poszczególnych kategoriach. Udział i wyniki sportowe w turnieju potwierdziły wysoką klasę sportową naszych zawodników i dobrze wykonaną pracę na treningach. GRATULUJEMY!

Zbigniew Gorzelanny, 2016-03-20 10:38:59