Dziś jest środa, 3 czerwca 2020 . Od początku roku upłynęło: 154 dni.

Gimnazjalne Centrum Informacji    |  KASSK   |   Poczta    |    Blog Matematyczny  |    BIP   |    GIGANT    |    Cyfrowa Szkoła 

Hasło dla Ciebie: "Cokolwiek zostanie upuszczone na układ elektroniczny, spadnie zawsze tam gdzie wyrządzi najwięcej szkody."

Aktualności
Archiwum
Ciekawe strony
Cyfrowa szkoła
Dziennik lekcyjny
ECDL
Galeria zdjęć
Gazetka
Kadra
Kalendarz
Kluby
Komunikaty
Koncepcja pracy
Kontakt
Laureaci
Najlepsi absolwenci
Nasz Patron
Nasza oferta
Pasaż sztuki
Plan lekcji
Przedmiotowe SO
Publikacje edukacyjne
Rada Rodziców
Regulaminy
Rekrutacja
UKS GimTom
Wstęp
Wyróżnienia i certyfikaty"Pisanki, kraszanki, jajka malowane" - Zbąszyń 2016


17 marca 2016 r. w Zbąszyńskim Centrum Kultury rozstrzygnięta została VIII edycja Wielkanocnego Konkursu Plastycznego "Pisanki, kraszanki, jajka malowane" zorganizowanego przez Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Zbąszyniu. Celem konkursu było kultywowanie zwyczajów związanych ze świętami wielkanocnymi oraz rozwijanie aktywności twórczej dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym.

W konkursie ocenianych było 155 prac przestrzennych, wykonanych przez uczniów ze SOSW w Zbąszyniu, ZSS w Wolsztynie, ZSS nr 112 w Poznaniu, ZSS nr 102 w Poznaniu, ZSS nr 103 w Poznaniu, SOSW w Międzychodzie, SOSW w Międzyrzeczu, WTZ w Rakoniewicach, WTZ w Grońsku, WTZ w Wolsztynie, WTZ w Zbąszyniu, ZSS w Szamotułach, Ośrodek Rewalidacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy w Sielinku, Zespół Edukacyjny w Brójcach oraz naszych gimnazjalistów z klasy III L. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. 21 prac zostało wyróżnionych, w wśród nich praca Dawida Waltrowskiego. Laureaci otrzymali nagrody w postaci świeczek zapachowych, smyczy do kluczy, słodkości oraz opasek odblaskowych, a wszyscy pozostali twórcy świątecznych pisanek nagrodzeni zostali ramkami do fotografii.

Uroczystość wręczenie nagród uświetnił występ taneczny w wykonaniu zespołu "Rego". Odbyły się również warsztaty plastyczne, dla wszystkich uczestników czwartkowego podsumowania konkursu, których efektem był wielkanocny baranek z masy solnej.


Emilia Wałęsa, 2016-03-21 22:31:36

Wszystkie informacje >>


zobacz wcześniejsze informacje >>
Dziennik elektroniczny
Gimnazjum w Nowym Tomyślu - nasze filmy
Szkoła Bez Przemocy
Szkoła Ucząca Się