Dziś jest środa, 3 czerwca 2020 . Od początku roku upłynęło: 154 dni.

Hasło dla Ciebie: "Tranzystor zabezpieczony przez szybko działający bezpiecznik, zabezpieczy go - paląc się w pierwszej kolejności."

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeja

W minioną środę tj. 06.04.2016 uczniowie Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeja, które odbyły się w Zbąszyniu. W turnieju wzięło udział 8 zespołów gimnazjalnych z powiatu nowotomyskiego. Nasz zespół rozegrał 5 spotkań ulegając tylko w finale drużynie z Opalenicy i zajmując drugie miejsce przed zespołem ze Zbąszynia.

Skład: Marcin Dołżański, Michał Kańduła, Mikołaj Kaźmierowski, Jan Dzieżyc, Krzysztof Korbanek, Igir Wiśniewski, Dawid Piotrowski, Jędrzej byer, Bartosz Bartol, Mateusz Ratajczak, Amadeusz Pankowski, mateusz Konieczek i Karol Nowak.

Maciej Pilz, 2016-04-08 10:35:50