Dziś jest piątek, 29 maja 2020 . Od początku roku upłynęło: 149 dni.

Gimnazjum Dla Dorosłych    |   Gimnazjalne Centrum Informacji    |  KASSK   |   UKS GimTom    |    Portal Edukacyjny

Hasło dla Ciebie: "Pustą dyskietkę możesz przeszukiwać długo i bezskutecznie. Długo i bezskutecznie możesz przeszukiwać także pełną dyskietkę. Wniosek - każdą dyskietkę możesz przeszukiwać długo i bezskutecznie."

Aktualności
Archiwum
Ciekawe strony
Dziennik lekcyjny
ECDL
Galeria zdjęć
Gazetka
Gimnazjum Dla Dorosłych
Kadra
Kalendarz
Kluby
Komunikaty
Kontakt
Laureaci
Najlepsi absolwenci
Nasi Partnerzy
Nasz Patron
Nasza oferta
Nasze klasy
Pasaż sztuki
Plan lekcji
Przedmiotowe SO
Przetargi
Publikacje edukacyjne
Rada Rodziców
Regulaminy
Samorząd
UKS GimTom
Unia Europejska
Wstęp
Wyróżnienia i certyfikaty

Projekt witryny i administracja:
Dariusz Stachecki


Jarmark Chmielo - Wikliniarski 2008


Tradycyjnym korowodem jarmarkowym rozpoczął się kolejny Jarmark Chmielo-Wikliniarski – nasze największe regionalne święto. I tym razem w piątkowe popołudnie 29 sierpnia, wzięli w nim udział uczniowie klas II i III naszego Gimnazjum, którzy wspólnie z uczniami nowotomyskich szkół podstawowych uczestniczyli w otwarciu imprezy pod największym wiklinowym koszem świata. Po przemarszu ulicami miasta do parku, uczestnicy korowodu obejrzeli koncert zespołu hip-hopowego "Grupa Operacyjna" z Zielonej Góry.

W sobotę z kolei, nasze Gimnazjum było gospodarzem dwóch imprez sportowych: otwartego turnieju piłki siatkowej plażowej, którego organizatorem był Ośrodek Oświaty i Sportu oraz turnieju badmintona w kategorii juniorów i juniorów młodszych dziewcząt i chłopców z udziałem ekip z Babimostu, Wolsztyna i Nowego Tomyśla.

Wyjątkowy był też udział naszych uczniów w obrzędzie dożynkowym w niedzielne południe 31 sierpnia. Pięknie zatańczony polonez w efektownych strojach przygotowanych przez NOK, do muzyki W. Kilara z filmu „Pan Tadeusz”, który wspólnie z młodzieżą przygotowały R. Albrecht-Buda i G. Życzkowska, recytacje oraz udział w obrzędzie przyjmowania wieńców dożynkowych z rąk włodarzy miasta, oglądały liczne rzesze nowotomyślan i nagrodziły wykonawców zasłużonymi oklaskami.

Andrzej Wałęsa, 2008-09-01 20:01:39

Wszystkie informacje >>

dodaj informację >>
zobacz wcześniejsze informacje >>

Szkoła Bez Przemocy
Elektroniczny Dziennik Lekcyjny

Bezpieczeństwo w sieci