Dziś jest czwartek, 28 marca 2024 . Od początku roku upłynęło: 87 dni.

Hasło dla Ciebie: "W zespole programistów każdy ma genialny plan rozwiązania problemu. Wszystkie plany się wzajemnie wykluczają i żaden nie prowadzi do poprawnego rozwiązania."

III Dzień Absolwenta 2008

Po raz trzeci, tradycyjnie w trzecią sobotę września, gościliśmy w Gimnazjum absolwentów Szkoły Podstawowej Nr 3 i Gimnazjum. Odwiedziło nas kilkadziesiąt osób - głównie najmłodszych roczników, którzy podczas trzygodzinnego spotkania dzielili się swoimi wrażeniami z nowych szkół i wspominali pobyt w "podstawówce" lub Gimnazjum.

Odświętny wygląd szkoły, duże grono nauczycieli i wychowawców oraz obecnych uczniów Gimnazjum oczekiwało od rana na przybycie dawnych wychowanków szkoły. Najliczniej zjawili się "najmłodsi", a zeszłoroczna III A pojawiła się niemal w komplecie i odbyła długie spotkanie ze swoim wychowawcą G. Piątasem. Przekazała też niezwykle cenny dokument - kronikę klasy z trzyletniego okresu nauki w Gimnazjum.

Dziękujemy i zapraszamy ponownie wszystkich za rok, w dziesięciolecie powołania nowotomyskiego Gimnazjum.

Andrzej Wałęsa, 2008-09-22 17:32:53