Dziś jest wtorek, 2 czerwca 2020 . Od początku roku upłynęło: 153 dni.

Gimnazjum Dla Dorosłych    |   Gimnazjalne Centrum Informacji    |  KASSK   |   UKS GimTom    |    Portal Edukacyjny

Hasło dla Ciebie: "Prawdopodobieństwo wyczerpania się baterii, jest wprost-proporcjonalne do zapotrzebowania na kalkulator."

Aktualności
Archiwum
Ciekawe strony
Dziennik lekcyjny
ECDL
Galeria zdjęć
Gazetka
Gimnazjum Dla Dorosłych
Kadra
Kalendarz
Kluby
Komunikaty
Kontakt
Laureaci
Najlepsi absolwenci
Nasi Partnerzy
Nasz Patron
Nasza oferta
Nasze klasy
Pasaż sztuki
Plan lekcji
Przedmiotowe SO
Przetargi
Publikacje edukacyjne
Rada Rodziców
Regulaminy
Samorząd
UKS GimTom
Unia Europejska
Wstęp
Wyróżnienia i certyfikaty

Projekt witryny i administracja:
Dariusz Stachecki


Podsumowanie kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł"


25 września 2008 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Nowym Tomyślu odbyło się gminne podsumowanie kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" za rok 2007/2008, organizowanej przez Fundację „Trzeźwy Umysł” oraz Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych w Poznaniu.

...Do Kampanii przystąpiło 6 szkół podstawowych i Gimnazjum z Nowego Tomyśla. W ramach Kampanii odbyło się 5 konkursów indywidualnych oraz dwa konkursy zespołowe. Nowością w tej Kampanii był konkurs ogłoszony dla nauczycieli na scenariusz profilaktycznej lekcji wychowawczej. Wśród nagrodzonych znaleźli się także uczniowie nowotomyskich szkół: Marcin Kamiński ze Szkoły Podstawowej w Borui Kościelnej, Joanna Marchewka ze Szkoły Podstawowej w Jastrzębsku Starym, Karolina Borowiak z Gimnazjum w Nowym Tomyślu, Pamela Glapka ze Szkoły Podstawowej w Bukowcu (obecnie Gimnazjum Nowy Tomyśl), Kl. V a ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Nowym Tomyślu, grupa świetlicowa ze świetlicy szkolnej ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowym Tomyślu... /z tekstu UM w Nowym Tomyślu/

Podziękowanie za uzyskanie tytułu laureata w konkursie na scenariusz lekcji profilaktycznej otrzymała też Aneta Gorgoń - Matera - nauczycielka języka angielskiego naszego Gimnazjum.

Nagrody i certyfikaty wszystkim wyróżnionym szkołom, nauczycielom i uczniom wręczyli Burmistrz Nowego Tomyśla Henryk Helwing i Pełnomocnik Burmistrza ds. Uzależnień Jolanta Szade, którzy podziękowali uczestnikom i nagrodzonym i zachęcili również do udziału w kolejnej edycji kampanii.

zdjęcia - UM w Nowym Tomyślu

opr. Andrzej Wałęsa, 2008-09-26 13:15:38

Wszystkie informacje >>

dodaj informację >>
zobacz wcześniejsze informacje >>

Szkoła Bez Przemocy
Elektroniczny Dziennik Lekcyjny

Bezpieczeństwo w sieci