Dziś jest czwartek, 28 maja 2020 . Od początku roku upłynęło: 148 dni.

Gimnazjum Dla Dorosłych    |   Gimnazjalne Centrum Informacji    |  KASSK   |   UKS GimTom    |    Portal Edukacyjny

Hasło dla Ciebie: "Konieczność znaczących zmian w projekcie jest odwrotnie proporcjonalna do czasu pozostającego do oddania tego projektu."

Aktualności
Archiwum
Ciekawe strony
Dziennik lekcyjny
ECDL
Galeria zdjęć
Gazetka
Gimnazjum Dla Dorosłych
Kadra
Kalendarz
Kluby
Komunikaty
Kontakt
Laureaci
Najlepsi absolwenci
Nasi Partnerzy
Nasz Patron
Nasza oferta
Nasze klasy
Pasaż sztuki
Plan lekcji
Przedmiotowe SO
Przetargi
Publikacje edukacyjne
Rada Rodziców
Regulaminy
Samorząd
UKS GimTom
Unia Europejska
Wstęp
Wyróżnienia i certyfikaty

Projekt witryny i administracja:
Dariusz Stachecki


Morze, kajaki i historia- wycieczka to jest to!


Zaczęło się spokojnie-6.45, 1 czerwca- zbiórka i wyjazd w poszukiwaniu przygody i wrażeń, których lekcje w szkole na pewno nie dostarczą. Drawieński Park Narodowy- jeziora, ptaki, rośliny, których nazw nawet czasami nie słyszeliśmy. Później-narzędzie tortur dla malkontentów i pesymistów w Kaliszu Pomorskim. I hotel w Mrzeżynie-dla niektórych z: IIId,e,g, największa atrakcja do późnych godzin nocnych;opiekunowie z p.Izą Bronczak to potwierdzą! A rankiem- czas na zwiedzanie: bazylika w Trzebiatowie,a potem najdłuższa kolejka wąskotorowa wiezie nas do Trzęsacza.
Kamień Pomorski od tego dnia skojarzymy z koncertem organowym muzyki klasycznej w niezwykłym otoczeniu. Było też trochę romantyzmu:średniowieczny wirydarz przykatedralny i studzienka św.Ottona w Cerkwicy, wśród pól.Kolejne dni mijały szybko,a napięcie rosło...
Poligon, strzelanie i ekstremalna przejażdżka amfibią! Spływ rzeką Regą rozpoczęło gradobicie,jednak słońce też było!Zwłaszcza wtedy,gdy humor "osłaniał"zmęczenie,mokre buty,a czasami całość garderoby!Najwięksi nocni "twardziele-wymiękli". Myślę,że długo będziemy snuli opowieści,które ubarwią znakomite zdjęcia p.Darka Pilza!
Niezwykłą atmosferę obcowania z historią,tego wydawałoby się znanego każdemu regionu, świetnie przybliżył przewodnik - p.Przemysław Warkocki, projektujący imprezy aktywne, nietypowe i ciekawe...
Katarzyna Beyer, 2009-06-08 21:20:13

Wszystkie informacje >>

dodaj informację >>
zobacz wcześniejsze informacje >>

Szkoła Bez Przemocy
Elektroniczny Dziennik Lekcyjny

Bezpieczeństwo w sieci