Dziś jest czwartek, 28 marca 2024 . Od początku roku upłynęło: 87 dni.

Hasło dla Ciebie: "Jeżeli zakres bezpieczeństwa jest ustalony na podstawie doświadczenia twórców i obsługi naprawiającej, to dowolny użytkownik natychmiast znajdzie sposób aby go przekroczyć."

Podsumowanie Konkursu Matematycznego KANGUR, czyli nagrody ufundowane przez Urząd Miejski w Nowym Tomyśu wręczone!

10 czerwca 2009 r. w Sali Widowiskowej Nowotomyskiego Ośrodka Kultury w imieniu Burmistrza Nowego Tomyśla, Sekretarz Gminy, pani Maria Ceglecka, wręczyła nagrody uczniom szkół podstawowych i gimnazjów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w Gminie Nowy Tomyśl w tegorocznej edycji Konkursu KANGUR.

Nagrodzonych zostało łącznie 62 uczniów na poszczególnych poziomach wiekowych z następujących szkół: Szkoła Podstawowa w Borui Kościelnej, Szkoła Podstawowa w Bukowcu, Szkoła Podstawowa w Jastrzębsku Starym, Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Tomyślu, Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Tomyślu, Szkoła Podstawowa w Sątopach, Szkoła Podstawowa w Wytomyślu, Gimnazjum w Borui Kościelnej i Gimnazjum w Nowym Tomyślu.

Fundatorem wspaniałych nagród był Urząd Miejski w Nowym Tomyślu.

Z naszej szkoły nagrodzonych zostało 13 uczniów: Agnieszka Lipska – kl. 1a, Aleksander Kowalski – kl. 1a, Adrianna Chojnacka – kl. 2a, Piotr Hildebrandt – kl. 2a, Bartosz Jarzyna – kl. 2b, Aleksandra Marciniak – kl. 2e, Konrad Przybylak – kl. 2g, Michał Gracoń – kl. 2h, Jakub Polański – kl. 2h, Sara Pohl – kl. 3a, Radosław Paszkowski – kl. 3a, Łukasz Koberling – kl. 3a, Tomasz Biniek – kl. 3e.

Uroczystość rozdania nagród uświetnili: pani Sekretarz Gminy Nowy Tomyśl, dyrektorzy szkół oraz nauczyciele matematyki organizujący Konkurs w swoich szkołach.

Spotkanie umilił nam Zespół Taneczny z Gimnazjum w Nowym Tomyślu w składzie: Adrianna Chojnacka, Karolina Pięta, Dominika Wilkoszarska, Sebastian Winkler, Karol Osesiak, Szymon Kozłowski pod opieką instruktorki tańca, pani Grażyny Życzkowskiej. Dziękujemy za niesamowite wrażenia!

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom uroczystości za uśmiech i życzliwość :)) Dziękujemy pani Sekretarz i dyrektorom szkół. Dziękujemy nauczycielom matematyki za współpracę. Dziękujemy Wam, droga młodzieży, bo bez Was by nas tam nie było!

Specjalne podziękowania kierujemy do dyrektora Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu, pana Andrzeja Wałęsy, za wsparcie w organizacji uroczystości oraz do pani Małgorzaty Haliniak za zaangażowanie i poświęcenie wolnego czasu dzień przed... . Dziękujemy również Panu Zbyszkowi z Nowotomyskiego Ośrodka Kultury i uczniom klasy 2e: Alinie, Lidce, Magdzie, Pauli, Weronice, Mateuszowi, Patrykowi, Michałowi i Maciejowi za pomoc i miłą obsługę oraz Jakubowi za zdjęcia :))

Nagrody w postaci namiotów, plecaków, karimat, śpiworów, piłek, badmintona i wiele innych wręczone. Krótko mówiąc - JEDZIEMY NA WAKACJE! :))

Justyna Buczkowska, Marzena Lemańska, 2009-06-12 15:59:46