Dziś jest wtorek, 23 lipca 2019 . Od początku roku upłynęło: 203 dni.

Hasło dla Ciebie: "Im doskonalej program wykonuje swoje funkcje, tym dotkliwiej cię zawiedzie. Każdy inny program zawodzi tak samo dotkliwie. Tylko niepotrzebny nikomu program, działa bez zakłóceń."

Klasy z rozszerzonym nauczaniem j. angielskiego – komunikat

Wobec dużej liczby wniosków rodziców dotyczących zmiany przydziału uczniów do oddziałów z rozszerzonym nauczaniem języka angielskiego /często wykluczających się/, podjąłem decyzję o powołaniu 2. oddziałów WYŁĄCZNIE z uczniów, którzy pomyślnie zdali sprawdzian językowy w maju i wg liczby uzyskanych punktów na sprawdzianie /listy w załączniku/. Rodziców zainteresowanych przydziałem do klasy I A i I B zapraszam na spotkanie w czwartek 27 08 2009 r. o godz. 16:00 do świetlicy Gimnazjum.

Andrzej Wałęsa, 2009-08-24 20:49:02