Dziś jest czwartek, 28 maja 2020 . Od początku roku upłynęło: 148 dni.

Gimnazjum Dla Dorosłych    |   Gimnazjalne Centrum Informacji    |  KASSK   |   UKS GimTom    |    Portal Edukacyjny

Hasło dla Ciebie: "Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo, na pewno to zepsujesz."

Aktualności
Archiwum
Ciekawe strony
Dziennik lekcyjny
ECDL
Galeria zdjęć
Gazetka
Gimnazjum Dla Dorosłych
Kadra
Kalendarz
Kluby
Komunikaty
Kontakt
Laureaci
Najlepsi absolwenci
Nasi Partnerzy
Nasz Patron
Nasza oferta
Nasze klasy
Pasaż sztuki
Plan lekcji
Przedmiotowe SO
Przetargi
Publikacje edukacyjne
Rada Rodziców
Regulaminy
Samorząd
UKS GimTom
Unia Europejska
Wstęp
Wyróżnienia i certyfikaty

Projekt witryny i administracja:
Dariusz Stachecki


Dzień Edukacji Narodowej 2008


13 października, na zaproszenie Burmistrza Nowego Tomyśla Henryka Helwinga, odbyło się spotkanie Władz Samorządowych z przedstawicielami placówek oświatowych Gminy Nowy Tomyśl. Na spotkaniu, w uznaniu zasług dla nowotomyskiej oświaty, wręczone zostały również Nagrody Gminy. Wśród laureatów tej Nagrody znalazło się w tym roku aż troje nauczycieli naszej szkoły: wicedyrektor Gimnazjum - Dariusz Stachecki, Emilia Wałęsa - nauczycielka oligofrenopedagogiki i Dorota Wiśniewska - nauczycielka języka polskiego.

zdjecia: UM w Nowym Tomyślu

O godz. 13:00 odbyła się uroczystość, przygotowana przez Samorząd Uczniowski naszego Gimnazjum. Blisko 2. godzinny koncert - od rocka po muzykę klasyczną, od hip-hop-u po taniec towarzyski, życzenia "na poważnie" i z "przymrużeniem oka", piosenki i kabaret rozbawiły i wzbudziły prawdziwy zachwyt wszystkich widzów. Muzyczno-taneczno-wokalny koncert pod wodzą Karoliny Borowiak i Sebastiana Winklera jeszcze raz utwierdził nas w przekonaniu o nieprzeciętnych talentach naszych uczniów i szerokim wachlarzu ich zainteresowań artystycznych. Brawo i dziękujemy!

Po zakończeniu koncertu dyrektor Andrzej Wałęsa podziękował za miniony rok wspólnej pracy i wręczył nagrody Dyrektora Gimnazjum - otrzymali je: Izabela Bronczak, Maria Debere, Dorota Kuźniewska, Renata Liberkowska, Iwona Olichwier, Renata Orlicka, Teresa Orpel-Bukowiecka, Anna Przybylska, Mariusz Rychter, Wiesława Skoczylas, Jolanta Spychała i Krzysztof Urbaniak oraz pracownicy administracji i obsługi szkoły: Małgorzata Brauer, Krystyna Janecka, Małgorzata Juszczak, Dorota Parniewicz, Dorota Piechowiak i Dorota Pupka. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

W trakcie uroczystości pracownicy Gimnazjum przyjęli życzenia i kwiaty od Rady Rodziców Gimnazjum oraz słowa serdeczności przekazane w uroczystych adresach przez Burmistrza Nowego Tomyśla i Przewodniczącego Rady Miejskiej, a także st. wizytatora Kuratorium Oświaty w Poznaniu Z. Kościańskiego. Bardzo dziękujemy!


Andrzej Wałęsa, 2008-10-13 18:33:23

Wszystkie informacje >>

dodaj informację >>
zobacz wcześniejsze informacje >>

Szkoła Bez Przemocy
Elektroniczny Dziennik Lekcyjny

Bezpieczeństwo w sieci