Dziś jest wtorek, 2 czerwca 2020 . Od początku roku upłynęło: 153 dni.

Gimnazjum Dla Dorosłych    |   Gimnazjalne Centrum Informacji    |  KASSK   |   UKS GimTom    |    Portal Edukacyjny

Hasło dla Ciebie: "Pustą dyskietkę możesz przeszukiwać długo i bezskutecznie. Długo i bezskutecznie możesz przeszukiwać także pełną dyskietkę. Wniosek - każdą dyskietkę możesz przeszukiwać długo i bezskutecznie."

Aktualności
Archiwum
Ciekawe strony
Dziennik lekcyjny
ECDL
Galeria zdjęć
Gazetka
Gimnazjum Dla Dorosłych
Kadra
Kalendarz
Kluby
Komunikaty
Kontakt
Laureaci
Najlepsi absolwenci
Nasi Partnerzy
Nasz Patron
Nasza oferta
Nasze klasy
Pasaż sztuki
Plan lekcji
Przedmiotowe SO
Przetargi
Publikacje edukacyjne
Rada Rodziców
Regulaminy
Samorząd
UKS GimTom
Unia Europejska
Wstęp
Wyróżnienia i certyfikaty

Projekt witryny i administracja:
Dariusz Stachecki


Gratulacje podczas sesji Rady Miejskiej w Nowym Tomyślu


W piątek 28 listopada na Sesję Rady Miejskiej zostali zaproszeni Dyrektor Gimnazjum Andrzej Wałęsa i wicedyrektor Dariusz Stachecki. Powodem zaproszenia było złożenie przez Burmistrza Henryka Helwinga oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Piotra Szymkowiaka gratulacji z okazji uzyskania przez Nasze Gimnazjum tytułu Innowacyjna Szkoła.

"Tradycją Sesji Rady Miejskiej w Nowym Tomyślu stało się zapraszanie na obrady osób i reprezentantów instytucji, które poprzez swoją działalność, zdobyte laury i wyróżnienia przyczyniają się do promocji naszego regionu." - czytamy w serwisie internetowym Urzędu Miejskiego w Nowym Tomyślu, dlatego bardzo nam miło, że mogliśmy odebrać gratulacje w tak uroczysty sposób.

Również organ nadzoru pedagogicznego docenił nasz sukces i we wtorek 2 grudnia Koordynator Edukacji Informatycznej Kuratorium Oświaty w Poznaniu pani Irena Pyszyńska - Królak przekazała osobiście list gratulacyjny od Wielkopolskiego Kuratora Oświaty pani Elżbiety Leszczyńskiej skierowany do całej Rady Pedagogicznej.

Powodem wszystkich gratulacji było oczywiście zajęcie przez Nasze Gimnazjum I miejsca i uzyskanie tytułu Innowacyjna Szkoła w ogólnopolskim konkursie „Innowacyjna Szkoła” zorganizowanym w ramach programu „Partnerstwo dla Przyszłości” firmy Microsoft, Tygodnik Społeczno-Oświatowy „Głos Nauczycielski” oraz Regionalne Centra Innowacji Microsoft i firmę Intel. Konkurs przebiegał pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Więcej informacji o Konkursie znaleźć można tutaj

Dariusz Stachecki, 2008-12-03 11:02:15

Wszystkie informacje >>

dodaj informację >>
zobacz wcześniejsze informacje >>

Szkoła Bez Przemocy
Elektroniczny Dziennik Lekcyjny

Bezpieczeństwo w sieci