Dziś jest środa, 22 maja 2019 . Od początku roku upłynęło: 141 dni.

Hasło dla Ciebie: "Jeżeli projekt został całkowicie określony i wszystkie sposoby badań zostały wyczerpane, to niezależny, niedoinformowany amator eksperymentator odkryje fakt, który bądź zlikwiduje zapotrzebowanie na ten projekt, bądź też rozszerzy jego zakres."

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym

W Gimnazjum w Zbąszyniu z okazji 90. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego pod honorowym patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty zorganizowano konkurs plastyczny na plakat. Głównym celem tego przedsięwzięcia było popularyzowanie wiedzy historycznej o Powstaniu Wielkopolskim. Członkami jury byli przedstawiciele Kuratorium Oświaty i Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu oraz Starostwa Powiatowego w Nowym Tomyślu. Na posiedzeniu 18.11.2008 r. jury dokonało oceny prac nadesłanych na konkurs i postanowiło przyznać trzy nagrody i dwa wyróżnienia, wśród wyróżnionych znalazła się uczennica naszej szkoły Martyna Michałowska.

W tym roku szkolnym jest to drugie znaczące osiągnięcie tej uczennicy, która przed miesiącem została wyróżniona w innym konkursie plastycznym. Gratulujemy.

Ewa-Maria Piątas, 2008-12-07 18:41:01